Навчально-виховний комплекс № 33
Маріїнська гімназія ДоброТи м. Дніпро
(067) 371-47-96 - секретар,  (067) 371-30-89
м. Дніпро, вул. Троїцька, 1
 
Батькам / Рішення педагогічної ради

На виконання рішення педагогічної ради № 10 від 27.05.2019

 перевести до наступного класу учнів НВК, а саме:

1.     1-А клас (класовод – Міцинська С. С.)

1.      Алькуткі

2.      Валова

3.      Верестюк

4.      Ворона

5.      Гаврилова

6.      Гіналюк

7.      Головійчук

8.      Григор

9.      Дячкіна

10.  Євсєєва

11.  Земелько

12.  Ігнатченко

13.  Ільченко

14.  Крамар

15.  Лех

16.  Мартинова

17.  Мироненко

18.  Нечипуренко

19.  Піменова

20.  П'ятигорець

21.  Работенко

22.  Тарасенко

23.  Сафонова

24.  Сухиня

25.  Таранова

26.  Толокньов

27.  Тягнирядно

28.  Цвєтков

29.  Шершньова

30.  Шилін

31.  Яковенко

32.   Ярош

   

2.   1-Б клас (класовод – Курбацька О. О.)

1.      Борисюк

2.      Вершиніна

3.      Волкова

4.      Гречка

5.      Демчук

6.      Дур'ян

7.      Захарченко Н.

8.      Захарченко О.

9.      Казанцева

10.  Коломейко

11.  Корж

12.  Кравцов

13.  Лісовець

14.  Лихіна

15.  Логунов

16.  Лукьяненко

17.  Матвєєв

18.  Мешкова

19.  Михайлов

20.  Недашковський

21.  Павелко

22.         Перепьолкіна

23.  Пєтухова

24.  Рибка

25.  Саджая

26.  Семак

27.  Семенова

28.  Сергієнко

29.  Сердюк

30.  Снаговський

31.  Стоян І.

32.  Стоян Я.

33.  Теребило

34.  Тимбай

35.  Фещенко

 3.    2-А клас (класовод – Пустовіт В. Я.)

 1.      Астахова

2.      Бойко

3.      Вінниченко

4.      Герасименко

5.      Гіневський

6.      Горбатенко

7.      Дудкіна

8.      Звонар

9.      Каленська

10.  Кирилова

11.  Криша

12.  Лісний

13.  Машталер

14.  Михайлов

15.  Москальова

16.  Нагорний

17.  Риндак

18.  Самкіна

19.  Саттарова

20.  Смирнов

21.  Товт

22.  Федорченко

23.  Чиколаєва

24.  Шиєнко

 4.    2-Б-клас( класовод – Пелипенко О. А.)

1.      Барченко

2.      Безбатько

3.      Гончаренко

4.      Добряков

5.      Калита

6.      Кашуба

7.      Колпакова

8.      Кондратьєв

9.      Косякін

10.  Ліщинський

11.  Лященко

12.  Малюк

13.  Маслюк

14.  Некрасса

15.  Новіков

16.  Опанасенко

17.  Перехрест

18.  Русін С.

19.  Русін Т.

20.  Сєрга

21.  Старчевська

22.  Токар

23.  Устінов

24.  Федан

25.  Фролов

26.  Шамлян

27.  Шапошник

28.  Шаркезі 

29.  Шильненкова

30.  Яценко

31.  Яцентюк

 5.    2-В клас (класовод – Сохач Ю. В.)

1.      Білий

2.      Гасимов

3.      Гребенюк

4.      Гутманович

5.      Демченко

6.      Долін

7.      Дур'ян

8.      Дюков

9.      Канонірова

10.  Кас'янок

11.  Колобаєв

12.  Лещінський

13.  Литвин

14.  Логунов

15.  Миргоязова

16.  Михайличенко М.

17.  Михайличенко О.

18.  Небрат

19.  Пахомова

20.  Плюта

21.  Слабоспицька

22.  Уварова

23.  Чуприна

24.  Шевчук

25.  Яковлєв

 

6.    3-А-клас (класовод – Іванова О. І.)

1.      Балабан 

2.      Белік

3.      Болотов

4.      Бреус

5.      Бутко

6.      Вершиніна

7.      Демуш

8.      Діденко

9.      Козаков

10.  Кононов

11.  Константинов

12.  Коханенко

13.  Красюк

14.  Кукаєв

15.  Литвин

16.  Литвиненко

17.  Лукасевич

18.  Маменко

19.  Михайлова

20.  Мусенко

21.  Нєкіпєлова

22.  Плесняєва

23.  Сінельник

24.  Степанська

25.  Таран

26.  Фещенко

27.  Харченко

28.  Хуторна

29.  Чистякова

30.  Чорний

31.  Штапов

32.  Ярова

 7.     3-Б клас ( класовод – Амеліна О. Є.)

1.      Афонченко

2.      Буянський

3.      Воронцов

4.      Газій

5.      Ганічева

6.      Горбань

7.      Дерев'янко

8.      Жиліна

9.      Запара

10.  Кожухар

11.  Кондратюк

12.  Мандрик О.

13.  Мандрик П.

14.  Михайлов

15.  Мишуренко

16.  Олійник

17.  Остапчук

18.  Пилиповець

19.  Пономарьов

20.  Сищенко

21.  Смірнов

22.  Сосін

23.  Тернова

24.  Ткаченко

25.  Чабан

26.  Чернова А.

27.  Чернова Н.

28.  Чорнодуб

29.  Шевченко

30.  Школа

31.  Якубович

 8.Згідно з рішенням батьків залишити для повторного навчання у 3-В класі Небрата І.

 9.      4-А  клас (класовод – Шпак Л. М.)

1.      Беспятий

2.      Бойко

3.      Бондаренко

4.      Бредихіна

5.      Булах

6.      Волященко

7.      Вороновська

8.      Дамірова

9.      Єпіфанов

10.  Зубенко

11.  Кириченко

12.  Клименко

13.  Коваленко

14.  Марченко

15.  Назаренко

16.  Ніколенко

17.  Палаткін

18.  Полєшко

19.  Полтавець

20.  Русін

21.  Роскіна

22.  Сизий

23.  Ситнікова

24.  Стройний

25.  Фролов

26.  Холодій

27.  Шульгін

 10.    4-Б клас (класовод – Фоменко В. В.)

1.      Андрухович

2.      Бєляніна

3.      Білий

4.      Василюк

5.      Гнєзділов

6.      Десятерик

7.      Івко

8.      Калита

9.      Куберник

10.  Курасевич

11.  Лакиза

12.  Лебедєв

13.  Мустафаєв

14.  Ніколаєва

15.  Онищук

16.  Пазій

17.  Пепеніна

18.  Подкопаєва

19.  Саджая

20.  Сафонова

21.  Семеняк

22.  Сивий

23.  Синявська

24.  Сосніна

25.  Томас

26.  Халло

27.  Шпак

 11.    4-В клас (класовод – Сироткіна А. В.)

1.      Агєєв

2.      Борсай

3.      Бурлак

4.      Вовк

5.      Калінін

6.      Кашуба

7.      Ковтун

8.      Колобаєва

9.      Коровін

10.  Купрій

11.  Кучеренко

12.  Лебедь

13.  Лисковацький

14.  Лях

15.  Мазурко

16.  Мірзоєва

17.  Морозевич

18.  Оганісян

19.  Панко

20.  Панфілов

21.  Попова

22.  Прокопенко

23.  Сердюк

24.  Сохач

25.  Чухно

26.  Шевчук

27.  Яковлєв

 12.   5-А клас ( класний керівник – Соболева Н. В.)

1.      Аришкевич

2.      Біла

3.      Вакуленко

4.      Весна

5.      Голоцван

6.      Демченко

7.      Дорофієнко

8.      Єфременков

9.      Жильцов

10.  Збиковський

11.  Каленська

12.  Калита

13.  Кійко

14.  Кнаус

15.  Коломейко

16.  Котвинська

17.  Кузнецов

18.  Кузнєцова

19.  Марухненко

20.  Мелаха

21.  Мигуля

22.  Михайленко

23.  Нізік

24.  Немировський

25.  Олешко

26.  Разумовський

27.  Румянцев

28.  Рябовол

29.  Сачко

30.  Таранова

31.  Тесло

32.  Топольський

33.  Часник

 13.   5-Б клас (класний керівник – Овчарова В. А.)

1.      Артеменко А.

2.      Артеменко П.

3.      Балим

4.      Власенко

5.      Головацька

6.      Грачов

7.      Демчук

8.      Еллерт

9.      Земляченко

10.  Каноніров

11.  Карасьов

12.  Кожушко

13.  Кривошея

14.  Лисковацька

15.  Мироненко

16.  Мирошник

17.  Молчанова

18.  Панферов

19.  Перехрест

20.  Пєтухова

21.  Піроговський

22.  Позднякова

23.  Прудникова

24.  Свистунов

25.  Сидоренко

26.  Ситнік

27.  Ступіна

28.  Ткачук

29.  Трубчанін

30.  Ференчук

31.  Шерман

32.  Юсаненко

 14.    6-А клас ( класний керівник – Трубіцина М. О.)

1.      Білан

2.      Бунтасі

3.      Гаврилов

4.      Горчиліна

5.      Геда

6.      Григор

7.      Гуль

8.      Дехтярьов

9.      Кассас

10.  Крамар

11.  Кузьменко Г.

12.  Кузьменко Р. І.

13.  Кузьменко Р. О.

14.  Матвєєв

15.  Мустафаєв

16.  Небрат

17.  Пікалов

18.  Пономар

19.  Ремінець

20.  Саліманович

21.  Сафонов

22.  Сербін

23.  Триполець

24.  Ханієва

25.  Чіжова

26.  Черкаська

27.  Шатило

28.  Шейніна

29.  Шульга І.

30.  Шульга Н.

 15.    6-Б клас (класний керівник – Зоц І.О.)

1.      Безбатько

2.      Безменов

3.      Бондаренко

4.      Бубнова

5.      Вотінцева

6.      Гайдаєнко

7.      Горбатюк

8.      Городничий

9.      Горюн

10.  Гребенюк

11.  Замовський

12.  Кнаус

13.  Козятинська

14.  Костенко

15.  Крайовий

16.  Кругляков

17.  Кузенкова

18.  Макаренко

19.  Мироненко

20.  Пригода

21.  Сабанцева

22.  Сосніна

23.  Тарнопольський

24.  Трубішина

25.  Фоміна

26.  Хилько

27.  Чижик

28.  Чічкан

29.  Швець

30.  Шрамович

 16.   7-А клас (класний керівник – Щербина В.А .)

1.      Бабак

2.      Беспятий

3.      Біркіна

4.      Вернигора

5.      Волощенко

6.      Герасименко

7.      Горбаненко

8.      Горова

9.      Грицай

10.  Ільницький

11.  Каменська

12.  Кононова

13.  Кривенко

14.  Лісовик

15.  Лосєв-Пахотін

16.  Мілютін

17.  Мустафаєва

18.  Мультон

19.  Новостройний

20.  Олійник

21.  Пепенін

22.  Поляков

23.  Прокопенко

24.  Романченко

25.  Рубан

26.  Самойленко

27.  Сафонов

28.  Телешов

29.  Хорава

30.  Шклярчук

31.  Шляхова

32.  Ямполь

33.  Яцентюк

 17.    7-Б клас (класний керівник – Щербак В. О.)

1.      Бедринець

2.      Бєляков

3.      Бородкіна

4.      Бурдейний

5.      Верлата

6.      Гасанов А.

7.      Гасанов А.

8.      Гісцев

9.      Горюн

10.  Гребенець

11.  Гусєв

12.  Дюкова

13.  Калініченко

14.  Койнаш

15.  Краус

16.  Кударєв

17.  Куцоконь

18.  Ларіонова

19.  Лисак

20.  Луценко

21.  Мильников

22.  Погонець

23.  Пономаренко

24.  Приходько

25.  Саєнко

26.  Семенова

27.  Скосар

28.  Соловйов

29.  Толмачов

30.  Усова

31.  Хренова

32.  Чуба

33.  Яцкова

 18.    8-А клас  класний керівник – Добровольська Л. А.)

1.      Атаманюк

2.      Бразилевич

3.      Бурковський В.

4.      Бурковський Д.

5.      Вакуленко

6.      Галаган

7.      Ділігул

8.      Ільчак

9.      Ісабалієв

10.  Коломбай

11.  Кулік

12.  Лакизо

13.  Макогон

14.  Мефьод

15.  Оржеховська

16.  Папук

17.  Петренко

18.  Пилипенко

19.  Плохотник

20.  Ромашко

21.  Сидоренко

22.  Стасішин

23.  Стрельник

24.  Тарадай

25.  Филипенко

26.  Штундер

 19.    8-Б клас (класний керівник – Ходакова А. А.)

1.      Васильєв

2.      Вакуленко

3.      Дегтярьов

4.      Деркачова

5.      Дроженко

6.      Небрат

7.      Зайцева

8.      Калюга

9.      Кривов

10.  Куріленко

11.  Куценко

12.  Лимарчук

13.  Лісковська

14.  Макаренко

15.  Насінник

16.  Несвіт Д.

17.  Несвіт М.

18.  Нижегородов

19.  Омельченко

20.  Ошмянська

21.  Подкопаєва

22.  Попова

23.  Фараговська

24.  Шегай

25.  Шкрібляк

 20.     10клас  (класний керівник – Сервуля Н. В.)

1.      Акімова

2.      Безкровний

3.      Бєлова

4.      Білан

5.      Бороненкова

6.      Вовченко

7.      Волкова

8.      Гарячий

9.      Гречук

10.  Денисенко

11.  Жалюк

12.  Ісігорова

13.  Кацова

14.  Кіріченко

15.  Кислицин

16.  Конопля

17.  Лях

18.  Малкамова

19.  Мастєров

20.  Ніконенко

21.  Нікульченко

22.  Олійник

23.  Підопригора

24.  Плічко

25.  Полевікова

26.  Полес

27.  Пригода

28.  Свиридов

29.  Семенова

30.  Середа

31.  Сліпчук

32.  Уманська

33. Фетисов

 

На виконання рішення педагогічної ради № 11 від 10.06.2019

 1. Перевести до 10-го класу 30 учнів 9-А класу та видати свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.

1.     Азарову

2.     Андрієвській

3.     Антохіній

4.     Артем'эву

5.     Афанасьєвій

6.     Болотовій

7.     Бондаренку

8.     Водвуд

9.     Гурєєвій

10. Данканичу

11. Дзюбі

12. Драгунову

13. Жилі

14. Ільченко

15. Кавалеру

16. Котановій

17. Палієнку

18. Парфеновій 

19. Петерговій

20. Полісніченку

21. Поповій

22. Прокопенку

23. Сафоновій

24. Семенченко

25. Семеняк

26. Соловйовій

27. Федотову

28. Фоломіну

29. Хромовій

30. Чистяковій

 2.  Перевести до 10-го класу 22 учні 9-Б класу та видати свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.

1.     Багацькому

2.     Бєляковій

3.     Головацькій

4.     Гутмановичу

5.     Домаскіній

6.     Доценко

7.     Земченку

8.     Когаловській

9.     Котову

10. Крижановському

11. Крохмаль

12. Логвиненко

13. Наймитенку

14. Перепьолкіній

15. Примак

16. Радичу

17. Савенкову

18. Синельник

19. Ставічнюк

20. Тарасенко

21. Тарасову  

22. Щербаковій