Батькам / Організація харчування

Пільгове харчування в закладах загальної середньої освіти

м. Дніпра

У закладах загальної середньої освіти міста Дніпра забезпечено безоплатним одноразовим харчуванням в розмірі 100% від вартості харчування учнів таких категорій:

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»,

Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116:

в розмірі 100% від вартості харчування

* діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

* діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;

* учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

За рішенням педагогічної ради заклад освіти може звільнити від плати за харчування вихованців груп продовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком): 10 - у повному обсязі; 15 - на половину вартості.

Відповідно до Програми розвитку освіти в місті Дніпрі

на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради

від 07.09.2016 № 11/13:

в розмірі 100% від вартості харчування

за рахунок коштів місцевого бюджету

(одноразове харчування /сніданки/)

* учні 1 – 4-х класів;

* учні 1 – 11-х класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

* учні з багатодітних сімей;

* учні 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

* діти з інвалідністю;

* учні загальноосвітніх навчальних закладів, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Вартість харчування у 2018 році за рахунок бюджетних коштів становить:

* для учнів 1-11 класів з числа дітей пільгової категорії – 15,55 грн;

* для учнів 1-4 класів, які не належать до пільгової категорії – 12,96 грн;

* для вихованців груп продовженого дня – 12,96 грн (100%); 6,48 грн (50%)