Новини / Увага! Готуємось до виборів Президента учнівського самоврядування, які відбудуться 15 грудня 2016 року

З програмами кандидатів ви можете ознайомитись на нашому сайті та інформаційному стенді школи.

Школі необхідний Президент. Ми організовуємо чесні вибори з комісією і спостерігачами. Не можна залишатися байдужими до долі своєї Школи! Протягом тижня триватиме передвиборча кампанія, під час якої ви зможете визначитися, який кандидат заслуговує на Ваш голос. Ви почуєте їхні доводи, обіцянки, будете присутні на прес-конференції.

Пам’ятайте, Президент школи набуває повноважень і влади, які має використовувати на захист  інтересів учнів. Ви будете тими, хто приймає рішення вибрати найкращого.

Запрошуємо вас на вибори! Ухваліть правильне рішення – від вас залежить ваше майбутнє!