Новини / УРОК ПАМ’ЯТІ - ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

Україну в ХХ столітті спіткало чимало трагедій, серед яких – Голодомор, Голокост, депортація кримсько-татарського населення  та багато інших трагічних подій.

Кожного року 29 вересня в школах України проводяться уроки пам’яті на честь вшанування пам’яті жертв Голокосту. Пройшов такий урок і в 10-А класі. Учні переглянули документальний фільм та обмінялися думками з приводу цієї трагічної сторінки історії України.
Цього дня 1941 року фашисти в Києві знищили десятки тисяч громадян, мешканців міста Києва, більшість з яких були євреями.
Але серед них були тисячі українців та громадян інших національностей. Історія Бабиного Яру це повчальний урок для нинішнього покоління, яке має знати усю правду про одну з найбільших трагедій людства.