Новини / День народження дорослого життя

Залишились позаду казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка. Настав день розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками. Маріїнська гімназія 27 червня проводжала в доросле життя не просто випускників 33-ї. Гості свята бурхливими оплесками вітали випускників «Школи суперагентів».

Завдання міністерства освіти України наші агенти виконали на «відмінно»,отримали атестати та медалі. Вони щиро дякували своїм вчителям і батькам, прощалися з рідною гімназією та сміливо дивлячись своєму майбутньому в очі, вітали його ... Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже від сьогодні кожен піде своїм шляхом, не озираючись, не чекаючи підказок, бо кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань.

Всі гості: батьки, рідні, вчителі та друзі  побажали випускникам щасливої дороги!