Новини / Вибори Президента

15 листопада в Маріїнській гімназії відбулися вибори Президента дитячої республіки «Планета успіху». Серед кандидатів були Васильєв Олександр( 8-Б клас), Крайовий Олексій (6-Б клас), Фоломін Михайло (9-А клас) та Шкрібляк Ірина (8-Б клас).У шкільному холі були розміщені плакати з передвиборними програмами кандидатів, які вірили в свою перемогу.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 4-11 класів та вчителів гімназії.

Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах Президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальну урну.

Учні та вчителі дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній колектив, але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні посади Президента «Планети успіху».

Бюлетені було успішно підраховано шкільною виборчою комісією.

Після підрахунку голосів ШВК оголосила нашого нового президента. Їм став Михайло Фоломін. Вітаємо його з перемогою! Заступником  президента (віце-президентом) за кількістю набраних голосів став Крайовий Олексій. Всі інші кандидати очолюватимуть Міністерства шкільного самоврядування.

Бажаємо всім успіхів на зайнятих посадах та очікуємо змін в роботі шкільного самоврядування.