(050) 340-07-91 - секретар,  (050) 340-07-93

Новини / Вибори президента дитячої демократичної республіки «Планета успіху».

26 січня  відбулися вибори президента дитячої демократичної республіки «Планета успіху». Кандидатами в президенти були Бабенко Ірина та Болотова Анастасія.На другому поверсі в школі були розміщені плакати з передвиборними програмами кандидатів, які вірили в свою перемогу.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів.  У голосуванні взяло участь 277 учнів та педагогів, 45 з яких не підтримали нікого. Після підрахунків голосів оголосили нашого нового президента, і це стала учениця 9-А класу Ірина Бабенко.

У Іри багато планів на майбутнє: підвищити рейтинг школи в районі, влаштовувати різного роду заходи, а саме КВК, інтелектуальні ігри, дискотеки та свята. Зробити в школі  дошку пошани, організувати покази пізнавальних фільмів, мультфільмів і програм. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо зміни у школі!

«-Школа - це не тільки місце для навчання, але і можливість дружити, розвиватися як особистість і формувати своє місце в суспільстві. Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо школи. Це буде  єдина команда нашої школи. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»

Ми бажаємо Ірині успіхів у своїй новій посаді, та будемо очікувати чогось нового в нашій школі.