Новини / День землі

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Учні школи теж взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Для гімназистів виступили учасники екологічної агітбригади школи. Учасники свята задумалися над тим, що вони можуть зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево. Свої обіцянки на зелених долоньках юні маріїнці прикріпили на малюнок земної кули. Від цього Земля стала зеленішою.