Новини / Щляхами героїв

З метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації учнів, виховання в учнів високої патріотичної свідомості, формування ціннісного ставлення до українського народу, Батьківщини, держави, нації учні 10-11 класів 28 листопада стали учасниками  тематично-екскурсійного проекту «Шляхами героїв», в рамках якого відвідали 93 окрему механізовану бригаду, Музей АТО.

В сучасних умовах національно – патріотичне виховання підростаючого покоління  набуває особливої актуальності, тому що воно викликане формуванням почуття любові та відданості Батьківщині, національну гордість, служінню своєму народові, розуміння та співпереживання його історії й культури, прагнення утвердження у світі як високорозвиненої, конкурентнозданної нації, суспільства і держави.