Новини / Посвята в першокласники

Маріїнська гімназія – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Майже два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 18 жовтня відбулося традиційне свято для молодших учнів – «Посвята у першокласники». Захоплено учні та їх батьки спостерігали за справжнім дійством, що відбувалось в залі школи. В гості до винуватців свята прийшли пані НУШ з Буквариком та Математикою, які привітали першокласників. Свято трохи не зіпсувала Лінь, але першокласники своїми виступами переконали, що вони красиві, розумні, кмітливі та веселі. Діти дали урочисту обіцянку, отримали свій перший документ – посвідчення першокласника та були зараховані в шкільне братство. Сподіваємось, що сьогоднішні першокласники, які пройшли церемонію посвяти, будуть гідно продовжувати традиції Маріїнської гімназії та підтримувати її високий рівень.