Навчально-виховний комплекс № 33
Маріїнська гімназія ДоброТи м. Дніпро
(050) 340-07-91 - секретар,  (050) 340-07-93
м. Дніпро, вул. Троїцька, 1
 
Новини / Посвята в першокласники.

Посвята в першокласники.

20 жовтня наших найменших мешканців посвятили в першокласники. Винуватці свята прийшли всі такі урочисті й радісні разом з батьками, дідусями та бабусями.Театральна група учнів 7-Б класу подарувала незабутнє свято дітворі, привітавши з важливою подією у їхньому житті. Цього дня дітки познайомились з Червоною Шапочкою, Буратіно, Доброю та Лихою феями, а також з одиницею та двійкою, які на кінець свята перетворилися в 12 балів. Цікава святково-розважальна програма не залишила байдужою жодну дитину. Учні 1-х класів активно відгадували загадки, співали і танцювали.  

       Директор Яворенко Лідія Едуардівна щиро привітала першокласників і побажала дітям успіхів у навчанні, добрих друзів, гарних оцінок і щасливих усмішок.    

Учні 1-их класів разом із Доброю Феєю склали «Клятву першокласника». Як доказ того, що вони стали членами великої гімназійної родини, дітям вручили посвідчення першокласника та подарунки. Наприкінці свята всі дружно заспівали Гімн гімназії.

Вітаємо першокласників із вступом до великої дружньої сім’ї, ім’я якій – Маріїнська гімназія! Зростайте здоровими та щасливими, розумними, чесними, добрими та відповідальними за своє майбутнє та майбутнє нашої України!