Новини / Свято Миколая в школі

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. 19 грудня святкується День Святого Миколая Чудотворця, тож в цей день малеча з нетерпінням чекає цього гостя до себе з подарунками. Щоб принести іскорку казковості, порадувати дітей і привітати їх з цим прекрасним святом театральна група гімназистів 6-Б класу (керівник Завертайло С.В.) підготувала інтерактивну музичну виставу для учнів початкової школи. В гості до малюків завітали Ябіда, Лінь, Чорт та Двійка, які намагалися знайти серед учнів своїх шанувальників. Але поспілкувавшись з маленькими маріїнцями, послухав ангелів, які теж прилетіли на свято, вони вирішили виправитись, піти до Маріїнської гімназії, стати слухняними і отримати подарунки від Святого Миколая.  А коли на сцені з’явилися Дід Мороз і Снігуронька радості і захопленню малечі не було меж.