Новини / До уваги вчителів та батьків!

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартував безкоштовний курс для вчителів з домедичної допомоги. Завдяки цьому кожен охочий зможе освіжити та покращити свої знання щодо першої допомоги, яку в скрутній ситуації  потребуватиме дитина, вчитель чи один з батьків, що забирають учнів зі школи.

У курсі йдеться про те, як діяти вчителю в разі непередбачуваної ситуації, як навчити учнів діяти самостійно, а також описуються і показуються дії у різних обставинах.

На переконання організаторів, однією з основ Нової української школи є створення безпечного освітнього простору. Розвиток відповідних навичок у вчителів допоможе їм не лише впевненіше почувати себе у кризових ситуаціях, а й підвищити довіру до педагога з боку батьків та учнів.

Курс складається з двох лекцій: «Як діяти вчителю/-ці» та «Чого вчителю навчити учнів».

Онлайн-курс можуть проходити всі охочі в будь-який час. Після завершення учасники отримають сертифікат.

Пройти дистанційне навчання за допомогою курсу «Домедична допомога» у межах проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» на сайті студії онлайн-освіти EdEra за онлайн-посиланням: https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra-SmartOsvita+Med+1/about