(050) 340-07-91 - секретар,  (050) 340-07-93

Новини / Благодійний ярмарок на Масляну

Чи можливо в умовах сьогодення займатися благодійністю? Не тією, що на папері, а справжньою, щирою? Можливо, й досить вдало. Це успішно довели наші гімназисти. Благодійний ярмарок був приурочений святкуванню Масляної. А Масляна, як відомо, не можлива без млинців, а млинців багато не буває. І на нашому ярмарку було безліч млинців з різними начинками: з м’ясом, сиром, овочами, грибами, джемом; а також вареники, пиріжки, печиво і ще багато різних смаколиків – аж очі розбігалися. Усі смаколики розійшлися вмить, і не тому, що смачно, – кожен мав нагоду долучитися до благодійності. Адже учнівське самоврядування вийшло з пропозицією самим зібрати гроші на так нужну нам музичну апаратуру, костюми та футболки з символікою школи.

Наш ярмарок дав можливість кожному стати благодійником. І тому тут панувала особлива атмосфера, створена добрими господарями, щирими усмішками та теплом ваших сердець.