Новини / Проект «Polsko -Ukrainski Most Ponad Granicami»

Під час осінніх канікул  учениця 11-А класу Анастасія Кучер у складі делегації учнівської молоді м. Дніпра побувала в Польщі. Ось що вона розповідає: «Ця подорож була величезною пригодою, яка не забудеться ніколи. Відкриття програми відбулося в головному філіалі WSB в Домброві-Гурнічій, потім ми вирушили в місто Устронь, в готель, який став нашим будинком на найближчий тиждень. Кожен день ніс якусь пригоду. Ми побачили неймовірно затишне і красиве місто Чешин, Чешинський замок, піднялися на гору Рувниця.  Але найголовнішим було спілкування з молоддю Польщі. Так відразу й не подумаєш, що за один тиждень можна подружитися з кимось настільки сильно. Я дуже щаслива, що в моєму житті був такий тиждень, я дізналася неймовірно багато нового і цікаво, знайшла нових друзів, яких сподіваюся ніколи не втратити».