Навчально-виховний комплекс № 33
Маріїнська гімназія м. Дніпро
+38(056) 744-16-76  +38(056) 744-16-82
м. Дніпро, вул. Троїцька, 1
 
Новини / План роботи та організація дозвілля учнів на осінніх канікулах 2018-2019 н.р.

Заходи

Дата проведення

Час

Місце проведення

Клас

Відповідальні

1

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

29.10.2018

09.00-10.00

 

 

Вчителі-предметники

2

Барви осені(загадки, вірші про осінь)

29.10.2018

10.00

Каб.29

1-2

Міцинська С.С.

3

По сторінках казок Г.Х.Андерсена

29.10.2018

10.00

Каб.19

3-4

Амеліна О.Є.

4

Диспут «Твоє майбутнє – від чого воно залежить?»

29.10.2018

10.00

Каб.54

5-7

Зоц І.О.

5

Екскурсія до парку ім. Л.Глоби

29.10.2018

10.00

 

8-11

Морохова В.М.

6

Футбол (хлопці)

29.10.2018

09.00-11.00

Спортивна зала

5-6

Жовнір С.М.

7

Піонербол (дівчата)

29.10.2018

11.00-13.00

Спортивна зала

5-6

Жовнір С.М.

8

«Думки про книгу» (українські народні прислів’я, приказки)

29.10.2018

10.00

Бібліотека

8-9

Козакова К.С.

9

Комп’ютерні розваги в Тux Paint  «Осінь прийшла»

Малюємо в Paint «Осінній пейзаж».

Вчимось робити публікації «Шкільна газета»

29.10.2018

10.00

Каб.43,70

1-4

5-7

8-11

Соколовська Н.В.

Завертайло С.В.

Овчарова В.А.

 

10

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

30.10.2018

09.00-10.00

 

 

Вчителі-предметники

11

Розважальні ігри

30.10.2018

10.00

Каб.13

1-4

Курбацька О.О.

12

Екскурсія до Приватбанку 

30.10.2018

10.00

 

5-8

Овчарова В.А.

13

Екскурсія до Приватбанку 

30.10.2018

10.00

 

9-11

Соколовська Н.В.

14

Гра «Поле чудес»

30.10.2018

10.00

Бібліотека

1-4

Козакова К.С.

15

Футбол (хлопці)

30.10.2018

09.00-11.00

Спортивна зала

7-8

Жовнір С.М.

16

Піонербол (дівчата)

30.10.2018

11.00-13.00

Спортивна зала

7-8

Жовнір С.М.

17

Вчимось малювати в  Paint  

«Намалюй дари осіні»

«Про що ти мрієш» малюємо в Paint.

Створення презентацій

«Любіть Україну»

30.10.2018

10.00

Каб.43,70

1-4

5-7

8-11

Соколовська Н.В.

Завертайло С.В.

Овчарова В.А.

 

18

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

31.11.2018

09.00-10.00

 

 

Вчителі-предметники

19

«Золота осінь» (виготовлення їжачка в осінньому лісі)

31.11.2018

10.00

Каб.10

1-4

Сохач Ю.В.

20

Екскурсія до Дніпровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького

31.11.2018

10.00

 

5-7

Щербак В.О.

21

Похід до кінотеатру

31.11.2018

10.00

 

8-11

Добровольська Л.А.

22

Книжкова лікарня

31.11.2018

10.00

Бібліотека

5-6

Козакова К.С.

23

Футбол (хлопці)

31.11.2018

9.00-13.00

Спортивна зала

9-11

Жовнір С.М.

24

Вчимось малювати в Тux Paint  «Намалюй улюблену іграшку»

«Клуб знавців ПК»

Вивчаємо основні пристрої ПК.

Створення презентацій

 «Мій рідний край»

 

31.11.2018

10.00

Каб.43,70

1-4

5-7

8-11

Соколовська Н.В.

Завертайло С.В.

Овчарова В.А.

 

25

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

01.11.2018

09.00-10.00

 

 

Вчителі-предметники

26

«Дарунки чарівної осені» (виготовлення поробок)

01.11.2018

10.00

Каб. 32

1-4

Пелипенко О.А.

27

Екскурсія до осіннього парку

01.11.2018

10.00

 

5-7

Овчарова В.А.

28

Екскурсія до центральної міської бібліотеки

01.11.2018

10.00

 

5-7

Сервуля Н.В.

29

Волейбол (дівчата)

01.11.2018

09.00-13.00

 

9-11

Глушко-Пінчук І.І.

30

Вікторина «У світі літератури»

01.11.2018

11.00

Бібліотека

9-11

Козакова К.С.

31

Комп’ютерні розваги  «Скарбниця знань»

Малюємо графіті в Paint.

«Мій домашній улюбленець»

Створення об’ємного малюнка

01.11.2018

10.00

Каб.43,70

1-4

5-7

8-11

Соколовська Н.В.

Завертайло С.В.

Овчарова В.А.

 

32

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

02.11.2018

09.00-10.00

 

 

Вчителі-предметники

33

Малюємо чарівну осінь

02.11.2018

10.00

Каб.11

1-4

Фоменко В.В.

34

Екскурсія до Музею українського живопису

02.11.2018

10.00

 

5-8

Павленко А.А.

35

Екскурсія до парку ім..Т.Г.Шевченка

02.11.2018

10.00

 

9-11

Бреус О.Ю.

36

«Гостини казкової родини»

(читання українських казок)

02.11.2018

10.00

Бібліотека

1-2

Козакова К.С.

37

Веселі старти

02.11.2018

09.00-13.00

Спортивна зала

3-4

Глушко-Пінчук І.І.

38

Комп’ютерні розваги «Скарбниця знань».

Робота в текстовому редакторі, створення листівок.

Створення публікації

 «Дніпро – моє рідне місто»

02.11.2018

10.00

Каб.43,70

1-4

5-7

8-11

Соколовська Н.В.

Завертайло С.В.

Овчарова В.А.