Новини / Династія Фролових

Незабутні враження отримали учні 4 – А класу 22 квітня від екскурсії до Національної Металургійної академії України!

Дітей люб’язно запросили і зустріли співробітники кафедри обробки металів тиском, яку очолює Фролов Я.В. – доктор технічних наук, професор. Його розповідь про будову металів, їхні властивості, застосування була цікавою і зрозумілою дітям. Захопленню гімназистів не було меж від побачених процесів прокатки металу, вальцування, проката труб, розплюскування металу.

У Маріїнській гімназії навчаються діти Фролова Ярослава Вікторовича  – Ніколай ( 4 – А)   та Віктор ( 2 – Б). Хлопчики мріють продовжити справу тата  та дідуся Віктора Пилиповича  Фролова. Сподіваємось, що династія науковців продовжиться і прославить у світі нашу державу!

На спогад про екскурсію кожен учень отримав логотип кафедри, що виготовив на їхніх очах  3Д – принтер.