Новини / Квест «Мова-ДНК нації»

Квест «Мова-ДНК нації»

“Мови – це важливо!” – так заявило ЮНЕСКО та впровадило 21 лютого щорічний

Міжнародний день рідної мови. Мова -  найбільше й найдорожче добро в кожного народу. В неї народ вкладає і своє давнє життя, і розум, і досвід, і почуття.

Сьогодні в гімназії з приводу Міжнародного дня рідної мови стартував квест «Мова-ДНК нації». Підготували та провели гру для своїх вихованців вчителі української мови Зоц І.О, Харламкова Г.І. та педагоги-організатори Завертайло С.В  та Павленко А.А. Змагалися команди п’ятих та шостих класів.  Учні добре підготувалися до конкурсу: активно відповідали на всі запитання, декламували вірші  та співали пісні. Програма квесту була насиченою і цікавою Найрозумнішими та найспритнішими виявились гімназисти 5-Б класу. Вітаємо їх з перемогою!

В ході заходу в  учнів сформувалося розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, жива схованка людського духу, його багата скарбниця.