Новини / День вишиванки

Сьогодні, 16 травня, в НВК №33 відзначали День вишиванки - свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.Учні школи та педагогічний колектив вбралися у яскраві вишиванки.

Українська сорочка-вишиванка. Вона ввібрала в себе теплоту сонця і запах трави, шум гаїв і голубінь небес, всю розкіш землі і смуток чарівної пісні. Вона народилася не тільки, як витвір мистецтва, а й як наш оберіг. Бо закодована була одвічними життєдайними знаками сонця, землі і води. І захищала така сорочка, й сили додавала, й кохання берегла…

На завершення свята юні маріїнці, тримаючись за руки, пройшлись парадом вишиванок та провели імпровізований флешмоб «Україно, будьмо!»

Танець був сповнений активності, рішучості, яскравості та патріотизму. Позитивні враження залишилися у всіх учасників свята.