Новини / День учителя

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, дерева вдягаються в осінню позолоту, а над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя. Традиційно відзначили його і в нашій гімназії. Зустрічала школа вчителів святково прибраним фойє, бліц-відеопривітаннями від класів. Уроки в цей день проводили представники дитячого самоврядування. Вчителів також чекали в нульовому смайл-класі, де для них провели уроки сценічної та виконавської майстерності. На перервах для улюблених вчителів пройшли акції «Цукерка-зефірка-печенюшка» та «Смайлик улюбленому педагогу!» Постери «Хай усмішка Ваша цвіте у дитячих серцях!» прикрашали школу. Усе це разом створило святкову атмосферу та гарний настрій.

І от, нарешті, пролунав дзвінок з останнього уроку. Вчителі та обслуговуючий персонал зайняли свої місця в  залі, і святковий концерт розпочався. І як приємно було бачити щирі усмішки вчителів. Адже на цей короткий час вони забули про свої повсякденні турботи і провели приємні хвилини відпочинку. А впродовж театралізованого дійства від їхніх вихованців глядачі отримали незабутні враження.