Новини / З Днем народження, рідна гімназіє!

30 листопада Маріїнська гімназія відзначала свято – День народження. Вже 153 роки гімназія є храмом науки, віри та добра для своїх учнів. Свято подарувало всім безліч незабутніх вражень.

Ранок цього дня був особливим для гімназистів та педагогів. В фойє школи всіх зустріла фотовиставка та красива фотозона «З Днем народження, гімназіє!», а на дверях кожного класу розквітли Дерева добрих справ. З екрану телевізора цілий день звучали привітання від класів. Яскраві відеоролики з задоволенням дивились і діти, і батьки. Як і на кожному Дні народження гостей пригощали цукерками, а гості висловлювали побажання Маріїїнській гімназії.

В цей день відбулось важливе дійство для наших пятикласників. Вже традиційно для них було організовано посвяту у гімназисти. П’ятикласники здійснили захоплюючу мандрівку до дивного острова, на якому заховані скарби, і довели Добрій феї знань та її друзям, що вони розумні, талановиті, кмітливі. Вони відгадали код, який відчинив вхід до печери, де заховано скарби. Цього дня їм урочисто вручили значок учня Маріїнської гімназії та посвідчення гімназиста. А п’ятикласники в Клятві гімназиста пообіцяли сумлінно навчатися, бути вихованими, поважати дорослих та радувати їх своїми успіхами.

Який же День народження без подарунків? В школі завершилась акція «Подарунок школі» і Президенти класів вручити гімназії створені власноруч картини.

Завершилось святкування Дня народження гімназії урочистою Інавгурацією нового Президента «Планети успіху». За результатами виборів, їм став учень 9-А класу Фоломін Михайло, який присягнув на вірність учнівській республіці «Планета успіху». На прес-конференції Президент презентував новий склад Кабінету міністрів дитячої республіки та відповів на питання гостей свята.

Гімназія для нас – це кузня знань і майстерня душ, де нас оточує краса, гра, фантазія, творчість, наші друзі. Це співдружність дітей і дорослих: це радість спільного творчого творення. Адже ми маріїнці. Бажаємо рідній гімназії – розвитку та процвітання.