Новини / Мітинг до Дня Гідності та Свободи

Сьогодні 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Долучилася до свята і наша школа. В гімназії пройшов мітинг, в якому взяли участь представники дитячого самоврядування класів.  "Душу й тіло ми положим за нашу свободу…", -  таку обіцянку ми даємо кожного разу, співаючи гімн.  Та  віднедавна  цей рядок припинив бути просто словами. Він став повсякденною дією в боротьбі за цілісність держави і за європейський вибір. Учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Майдану і воїнів-захисників України, які загинули за світле майбутнє України, хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу наймолодші мешканці гімназійної родини своїм флеш-мобом на весь світ заявили «Хочемо жити без війни!».

Наш флеш-моб сьогодні – це звернення до всіх жителів ближнього та дальнього зарубіжжя. Адже, якщо за мир піднімаються діти – то така країна – непереможна.

Я миру зичу всім вам, добрі люди.

Хай не затьмарить небосхил війна

Нехай над світом мирне небо буде

Веселка кольорова осяйна

Гортаючи сторінки нашої історії, у легендарних постатях ми бачимо ті якості, які роблять людину гідною, роблять її вільною. Ці якості повинні бути у кожному з нас. Це синоніми слів – ГІДНІСТЬ та СВОБОДА.

Народ мій завжди буде,

Ніхто не переможе мій народ!