Навчально-виховний комплекс № 33
Маріїнська гімназія ДоброТи м. Дніпро
(050) 340-07-91 - секретар,  (050) 340-07-93
м. Дніпро, вул. Троїцька, 1
 
Новини / День довкілля та День Землі

Традиційно щороку в квітні відзначаються День довкілля та День Землі. День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. В 2020 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 18 квітня.

Відзначення Всесвітнього Дня Землі було затверджено й офіційно обрано в 1971 році. Символізм полягає в тому, що саме в день весняного рівнодення, коли змінюється біологічний ритм планети, вона переходить на новий виток розвитку. Пробуджується і оновлюється природа. До того ж, цей день як жоден інший підходить для усвідомлення того, що наша планета – це спільний дім, в якому ми всі живемо в співзалежності один з одним, і про який ми зобов'язані дбати.

У зверненні ООН говориться: «День Землі – це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їхнього спільного будинку, відчути нашу спільність і взаємну залежність один від одного».

День Землі та День Довкілля — це заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження Людини і Культури.