Новини / Юридична відповідальність неповнолітніх
04 листопада для учнів 9-х класів була проведена правопросвітницька профілактична бесіда на тему "Юридична відповідальність неповнолітніх. Профілактика злочинів та адміністративних правопорушень серед підлітків". З учнями спілкувались: старший інспектор, капітан  Шевченківського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області Єрмоленко Н.Ю., старший інспектор ювенальної превенції Шевченівського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Горяєва М.І., старший лейтенант поліції Волнянська А.В, психолог Центру соціальних служб для дітей та молоді Шевченківської районної у місті ради Вишивана К.А, фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для дітей та молоді Шевченківської районної у місті ради Бабенко О.Ф.