Новини / На гостини до Наукової бібліотеки ДНУ

Напередодні Всесвітнього дня дитячої книги учні та батьки 4 – А класу відвідали  Наукову бібліотеку ДНУ. Заступник директора бібліотеки – Людмила Миколаївна провела захоплюючу екскурсію поверхами бібліотеки. А їх у ній аж чотири та сховище у цокольному приміщенні, у якому зберігаються понад 2 мільйонів книжок газет, журналів! Учні , як справжні студенти, попрацювали у алфавітному та системному каталогах. Познайомилися з науковим відділом. Розгадували літературну вікторину у художньому відділі, який налічує 170 тисяч примірників. Але справжній подив та захоплення викликав відділ рідкісної книги! На власні очі діти побачили найменшу книгу бібліотеки, розмір якої можна порівняти з фалангою пальця дорослої людини. З цікавістю всі розглядали книги 16 столітття. І навіть копію « Букваря» Івана Федорова побачили!

Вихованці Маріїнської гімназіїї – осередку традицій доброти і милосердя подарували бібліотеці, вік якої 100 років, книгу « Час і простір у поезії Ліни Костенко». І хто знає, можливо через кілька років, вони впізнають свій подарунок, коли стануть студентами ДНУ!