Навчально-виховний комплекс № 33
Маріїнська гімназія ДоброТи м. Дніпро
(050) 340-07-91 - секретар,  (050) 340-07-93
м. Дніпро, вул. Троїцька, 1
 
Iнформацiя / Новини
 На каникулах ребята из студии "Реверанс" время зря не теряли!!!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
31.03.2014

 28.03.2014 року команда НВК № 33 у складі Горбунова Д., Чернявської В., Романченко В., Яворського В. (6-А клас), Каснер Б., Вакуленко Ю., Кримської А., (7-А клас), Дробязка Р. (7-Б клас) взяли участь у районних змаганнях зі спортивного орієнтування в рамках олімпіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області, присвячених 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Вітаємо Горбунова Данила за ІІ місце в особистому заліку.

 

 

28.03.2014


 25 березня учні 2-А класу разом з класним керівником відвідали зоопарк на Монастирському острові. Діти спостерігали за тваринами, годували їх, отримували відповіді на свої питання щодо особливостей їхньої поведінки у природному середовищі.
25.03.2014

 Екскурсія до зоологічного музею

25.03.2014 р учні 5-А та 5-Б класів разом з класними керівниками Овчаровою В.А. та Сервулею Н.В. відвідали  зоологічний музей Дніпропетровського національного університету – один зі старіших музеїв міста. Побували у трьох залах музею де представлені систематичний, остеологічний, екологічний відділи, відділ промислових тварин та відділ безхребетних тварин. Загальна кількість фауністичних експонатів становить 7623 одиниць, із них у вигляді наукових колекційних тушок – 4343 одиниці, у вигляді опудал, виставлених в експозиції – 2525 одиниць та у вигляді ентомологічної колекції – 755 одиниць. 

 

 25.03.2014


  "Кенгуру" скликає друзів

20.03.2014 р учні 2-8 класів НВК №33 прийняли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру". З нетерпінням будемо чекати результатів.

 

 

 

 

20.03.2014


   На Дніпропетровщині розпочав свою роботу регіональний театральний фестиваль, присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Відкрив фестиваль на сцені Дніпропетровського академічного театру імені Тараса Шевченка Дніпродзержинський академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки балетом-феєрією «Душа поета» за мотивами поеми «Сон». Поема «Сон» - це не тільки політичний памфлет і гостра сатира на царську Росію часів Миколи I, а й це квінтесенція життя і творчості самого Шевченка, його художня автобіографія. У своєму «сні» герой поеми спочатку бачить «рай земний» - рідну Україну, з її дивовижною природою і страждаючим народом. Він чує «дзвін кайданів» пролітаючи над Сибіром - і це як містичне пророцтво його майбутньої солдатчини. Потім душа поета уві сні потрапляє в столицю з її пишними палацами - саме там відбулися найважливіші події в житті Шевченка. Відповідно, в балеті-феєрії, засобами музики, пластики, сценографії відтворені фантасмагоричний, многонаселенный, прекрасний, але жорстокий і несправедливий світ, який намагається осягнути Душу Поета. Разом з жителями міста подивитися спектакль змогли і учні 8-А та 9-А класів Маріїнської гімназії зі своїми педагогами. Ось,що розповіла учениця 8-А класу Ожогіна Ольга: «Сюжет вистави має цікаву задумку й досить яскравий зміст, що без сумніву призвів велике враження на нас. Важливе місце в успіху постанови займала гра акторів театру, яка перебувала на вищому рівні. Також вразила оригінальність та креативність, за допомогою якої було виражено настрій певної сцени або героїв постанови». Велич таких письменників, як Тарас Шевченко полягає в тому, що їх твори не втрачають своєї актуальності впродовж століть. І через роки вони знову дають відповіді на гострі питання добра і зла, правди і кривди, надихають на працю і творчість. Я переконана, що вистави, які проходять у рамках фестивалю до 200-річчя Великого Кобзаря, стануть новим поштовхом для учнів гімназії до вивчення творчості поета, до зміцнення духовних цінностей». Класний керівник 8-А класу С.В.Завертайло

 19.03.2014


 18 березня в 4-Б класі класовод Курбацька О.О. провела свято "Ой, яка чудова українська мова". Клас був прикрашений висловами про мову, портретами відомих українських письменників, українськими рушниками, віночками та малюнками дітей. Діти читали вірші  про мову, згадували прислів'я та приказки про слово, відгадували українські народні казки, інсценували гуморески, розповідали легенди, танцювали і співали українські пісні. На святі згадали у вигляді презентації про народні символи України. Наприкінці подарували рідній Україні "тепло своїх рук" з побажанням миру і щастя всім людям. 

 18.03.2014


  17.03.2014 р  у  учнів 5-6 класів були проведені вчителями географії та біології: Ніконовою К. І. та Соболєвою Н.О. уроки-презентації присвячені100 - річчю з Дня застосування Карадазьського природного заповідника.
 
 
 
 
  
 
 
 17.03.2014

 13.03. у ЦРП відбувся районний конкурс літературно-музичного мистецтва "Серце на долоні", в якому приймали участь учні 11-х та 9-х класів.Дякуємо всім учням, які приймали участь у цьому конкурсі!

 

 
 
 
 
 
 
14.03.2014

 Вітаємо Ємець Анастасію ученицю 11-А класу за зайняте ІІ місце в районному конкурсі «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже», присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та 82-ї річниці Дніпропетровської області.

 

 

 

 

 05.03.2014


Виставка малюнків "Мій Шевченко" в рамках заходів присвячених 200 рр- з Дня народження Т.Г. Шевченка

04.03.2014


 

Вітаємо Чорнобильського Антона учня  11-А класу за зайняте І місце у ІІ обласному етапі Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, відділення:історії, секція - всесвітня історія. Вітаємо вчителя вищої категорії, вчителя методиста російської мови та світової літератури Морохову Вікторію Миколаївну - керівника роботи.

   

 

03.03.2014


 27 лютого з нагоди 82-річниці створення Дніпропетровської області в 1-11 класах був проведений єдиний урок на тему «Я вклонюся священній землі, тій землі, що для мене, як мати». З сивої давнини бере початок історія Придніпров’я. Тут народилися воїни, які боронили рідну землю від ординських і турецьких завойовників. Дніпропетровщина – батьківщина запорізького козацтва.

Проведені уроки сприяли осмисленню ідей патріотизму, пошани до історичного минулого Дніпропетровщини, національної свідомості, розвиненої правосвідомості, культури міжетнічних відносин, почуття любові до рідного краю.

  
27.02.2014

 26 лютого на базі навчально-виховного комплексу №33 пройшов міський семінар-практикум вчителів математики «Впровадження сучасних підходів навчання, як засіб розвитку інноваційної особистості учня при вивченні курсу математики». Метою семінару стало ознайомлення вчителів математики міста Дніпропетровська із системою роботи педагогічного колективу НВК №33 щодо створення необхідних психологічних та педагогічних умов для всебічного розвитку дитини на уроках математики. Семінар пройшов за участю Устінової Тетяни Петрівни, методиста міського науково-методичного центру.

 

27.02.2014
  Щиро вітаємо Чорнобильського Антона учня  11-А класу за зайняте ІІ місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та світової літератури. Вітаємо вчителя вищої категорії, вчителя методиста російської мови та світової літератури Морохову Вікторію Миколаївну.
 
 
 
 
 
  25.02.2014

 19.02.2014 р був проведений конкурс комп'ютерного малюнку серед учнів 2-х класів, вчителі інформатики: Ігнашева О.О. та Овчарова В.А.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19.02.2014

  Щиро вітаємо Пилипенко Елизавету ученицю 11-А класу за зайняте ІІІ місце у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, відділення: хімії та біології, секція - загальна біологія.
 
 
 
 
 
17.01.2014

 14 лютого класоводи 1- их класів Пелипенко О.А. та Шевченко А.Ю провели урок "Добра та любові"

 

 

 

 

 

 

17.02.2014


Конкурс до Дня святого Валентина "На крилах кохання".
14.02.2014 р для учнів 5- А класу класним керівником Овчаровою В.А., був проведений конкурс до Дня святого Валентина "На крилах кохання", мета конкурса: розвивати творчі здібності учнів, їх естетичні смаки, виховувати прагнення краще пізнати один одного, розвивати уяву та мовлення, формувати дружні стосунки в колективі, ціннісне ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, розвивати кмітливість.
14.02.2014

 Литературно-музыкальная композиция "Афганистан - ты моя боль, моя жгучая память" 

14.02.2014 в УВК №33 была проведена  литературно-музыкальная композиция "Афганистан - ты моя боль, моя жгучая память", для учеников 7-11 классов, на  которую были приглашены воины интернационалисты Касьян Николай Семенович и Савчук Евгений Антонович, для которых годы службы в Афганистане остались позади, годы, наполненые тревогами и риском. Ведь героизм и есть добросовестное выполнение до конца в любых условиях своего долга - человеческого, воинского.  
14.02.2014

06.02.2014 р був проведений брейн-ринг за творчістю Т.Г. Шевченка між учнями 9-го та 10-го класів.  Було дуже цікаво та весело, діти показали свої знання та вміння. Вітаємо команду 10-го класу з перемогою!
 
 
 
 
 
 
 
 
07.02.2014 

    05.02.2014 р У НВК №33 відбувся батьківський всеобуч за участю працівників внутрішніх справ: Дегтяренко І.О.- оперуповноважений СКМСД Бабушкінського РВ ДМУ ст. лейтенант, Сотникова Н.О.- методист відділу освіти Бабушкінської районної у місті ради, батьки учнів 1-11 класів, класні керівники 1-11 класів, де були розглянуті питання: 1. Про правове виховання, попередження правопорушень, попередження самовільних втеч дітей з домівок,; 2. Про виконання учнями Статуту НВК; 3. Про профілактику дитячого травматизму.

 06.02.2014


 План заходів до відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка


Досвід Маріїнської гімназії – вчителям предметів духовно-морального спрямування

   За ініціативи Центру Православної культури «Лествиця» побачив світ перший мультимедійний посібник «Вічні цінності в документальному кіно». Вісім занять у форматі кінолекторій представив авторський колектив, до складу якого увійшли і вчителі нашого навчального закладу: Собко О.І. (вчитель Основ християнської етики) та Скакун Н.М. (вчитель Біблійної історії та християнської етики). Посібник є актуальною мультимедійною розробкою, яка відповідає вимогам такого різновиду педагогічної літератури. Методична рада ДОІППО дала йому високу оцінку та рекомендувала використовувати матеріали «Посібника» вчителями області з предмету духовно-морального спрямування та в проведенні заходів в урочний та позаурочний час.

06.02.2014

 04.02. 2014 р - День Безпечного Інтернету. У НВК №33 були проведені наступні заходи: конкурс малюнків "Інтернет очима дітей" (1-7 класи), конференція на тему: "Безпечне використання Інтернету дітьми різного віку" (8, 9 класи), уроки інформаційної безпеки (10-11 класи). Заходи підготували і провели вчителі інформатики:
Ігнашева О.О. та Овчарова В.А.
 
 
 
04.02.2014 

Звіт про надходження та використання батьківських коштів грудень 2013 року   розміщений на сайті НВК №33 у розділі Батькам
Увага! 5 лютого о 18.00. у актовій залі НВК №33 відбудеться батьківський всеобуч з питання профілактики самовільного залишення домівок, втечі підлітків з дому.
 03.02.2014

  30 січня в НВК №33 пройшов науково-практичний семінар на тему: "Стратегія розвитку міської мережі шкіл сприяння та культури здоров' я Дніпропетровська в умовах Національної мережі та Європейського руху за здоров'я".  В роботі семінару прийнали участь: Даниленко Георгій Миколайович - голова Координаційної ради, доктор медичних наук, завідувач відділу гігієни дітей шкільного віку і підлітків, старший науковий співробітник, Інституту охорони здоров'я дітей і підлітків Національної академії медичних наук України, Василенко Наталія Іванівна -керівник Всеукраїнського навчально-методичного центру Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю, Осипов Олександр Ігорович - начальник відділу спортивної роботи та споруд управління, координатор міської програми "Міцне здоров'я - Успішне життя". В ході семінару відбулася конструктивна розмова щодо подальшого розвитку і взаємодії мережі Шкіл сприяння та культури здоров'я міста Дніпропетровська. Були визначені критерії сформованого освітнього середовища та складові системи духовно-ціннісного розвитку особистості в умовах здорового освітнього середовища. Учасники семінару розробили Положення про міську мережу шкіл здоров'я, Положення про Всеукраїнський конкурс-захист на кращу регіональну Програму розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю.
31.01.2014

  30.01.2014 р старший лейтинант СКМСД Бабушкінського РВ ДМУ ГУМВС України у Дніпропетровській області Савенко Аліна Віталіївна провела профілактичну бесіду з учнями 8-11 класів, щодо недопущення вчинення ними злочинів та правопорушень.

 

 

 

 

30.01.2014


 Виставка малюнків до Річниці визволення військ з Афганістану

    29.01.2014 р у НВК №33 відбулася виставка малюнків до Річниці визволення військ з Афганістану для учнів початкових класів.Виставку підготували учні 10-А класу.

 

 

 

29.01.2014


 Екскурсія до Планетарію

   21 січня  1-А та 1-Б класи з класними керівниками Шевченко А.Ю. та Пелипенко О.А. відвідали Планетарій. Діти із захопленням переглянули навчальний фільм про космічні простори і навіть торкалися справжнього метоорита.
 
 
 
 
 
 23.01.2014

 22 січня 2014 року у НВК №33 пройшов єдиний урок патріотизму, присвячений пам’ятній даті 95-річчю підписання Акту злуки з нагоди Дня Соборності та Свободи України за темами: 1-4 класи: «Моя, ненько-Україна, я тебе кохаю, всвiтi кращої країни, знаю, не буває», 5-9 класи: «Всім серцем любіть Україну свою, і вічно ми будемо з нею!», 10-11 класи: «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була».

 

22.01.2014


 В НВК №33

відкрито пункт прийому використаних елементів живлення.

     Захисники довкілля уже давно б’ють на сполох, говорячи про шкоду, яку завдають використані елементи живлення. Адже такі елементи містять чимало хімічних речовин і сполук: ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк, магній… На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів батарейки й акумулятори швидко руйнуються. Речовини, що є в їх складі, випаровуються і вимиваються.
   Через воду та повітря токсичні метали потрапляють у живі організми, у яких спричиняють різноманітні ураження. Водночас,  для промисловості відпрацьовані батарейки – це сировина з високим рівнем концентрації цінних елементів. Тому доцільніше налагодити їх переробку, ніж викидати на загальні сміттєзвалища.

Усіх, хто підтримує екологічну ініціативу, закликаємо приносити використані батарейки!


 Хай лунає щедрівочка від хати до хати,
Світи, ясний місяченьку, щоб не заблукати!
 
      Щедрівками, колядками та дитячим сміхом був заповнений день  14 січня у Маріїнській гімназії. Для привітання з Новим роком, Щедрим вечором та  святом Василя до своїх вірних друзів, надійних і відповідальних шефів - працівників Дніпропетровського міськводоканалу  -  і добрих сусідів  - співробітників  Міського управління МВС та Дніпропетровського єпархіального управління на чолі з митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським Іринєєм з Різдвяною радістю вирушили учні  НВК №33 та їх педагоги. 
 
 15.01.2014

Змагання з футболу 

    03.01.2014 р у НВК №33 відбулися змагання з футболу серед учнів 9-11 класів. Перемогла команда "Чемпіон" учнів 10 класу. Вітаємо з перемогою!!!!
 03.01.2014

 «Зустріч із зимою. Розучування колядок та щедрівок»

  Колядки й щедрівки супроводжували обряд колядування й щедрування з нагоди новорічних свят. Це була своєрідна театралізована музична вистава. Групи хлопців, хлопців і дівчат або дітей від 3 до 10—15 чоловік під керуванням досвідченої у цих справах людини готували святкове дійство. Колядники перевдягалися козою, чортом тощо і обходили двори із співанням пісень, музикою й танцями (у деяких місцевостях колядували під вікнами). Обряд цей існував з давніх-давен у різних місцевостях на території нинішньої нашої республіки. Який зміст колядок і щедрівок? Сюжети цих пісень досить різноманітні, але неодмінно пов'язані з працею та життям селян. Це побажання успіхів у новому землеробському році, щастя й здоров'я господареві, його жінці й дітям, іноді в них розповідалося про одруження чи вибір нареченої.
  Так і учні початкової школи НВК№33 разом з Павчук Т.П. розучували колядки та щедрівки для привітання з новорічними святами.
03.01.2014

 Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас

 Хай несе Вам Новий Рік
Лиш достаток на поріг,
Щоб добро в житті велося
І омріяне збулося!
Нехай усе, що щастям зветься
                                                             На Новий Рік в Ваш дім ввійде,
                                                            Нехай здоров’я і кохання
                                                            Новий Рік Вам принесе.
                                                            Нехай Різдвяна коляда
 
                                                            Дарує усмішок багато,
                                                            Додасть Вам настрою й тепла
                                                            Відчуйте, що настало свято! 
30.12.2013

 30.12.2013 відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Виховання патріотизму та почуття громадянської відповідальності у школярів". Виховання почуття патріотизму, громадянської відповідальності за долю своєї країни є однією з основних задач освіти. На педраді було затверджено рішення схвалити роботу педагогічного колективу школи з виховання громадянськості і патріотизму школярів, вдосконалити та урізноманітнити форми і методи роботи з даного напрямку, зберігаючи традиції школи.
 
 
30.12.2013

 27.12. У НВК №33 відбулося свято Нового року в учнів 9-11 класів.  Діти підготували казку-мюзикл "Морозко". На святі було дуже цікаво та весело. Завдяки нашим артистам, ми перенеслись у чудовий світ казки, магії та новорічного настрою. Дуже дякуємо старшокласникам за їхнє натхнення та чудовий настрій.

 

 

 

 27.12.2013


 Україна… Рідний край… Золота, чарівна сторона. Скільки ніжних, ласкавих слів придумали люди , щоб висловити свою гарячу любов до рідного краю, де народились і живуть.

Десь з часом, з турботами про «хліб насущний», багато з нас розгубили пам’ять про скарби наших предків – звичаї, забули, що це саме ті прикмети, по яких розпізнається народ, його духовна культура. Звичаї – це ті написані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах. Звичаї, а також мова – це ті найміцніші елементи, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю.

В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Він блукає по світі, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристановища, бо він загублений для свого народу.
            Одним з проектів виховної роботи педагогів нашого навчального закладу є плекання духовності шляхом збереження національних традицій. В рамках цього проекту, 26 грудня в гімназії пройшов виховний захід «Зима іде-свята веде», в якому прийняли участь учні 5-8 класів. Під керівництвом своїх класних керівників, юні аматори в цікавій театралізованій формі розповіли про низку зимових свят українського народу -  свято Катерини, Варвари Великомучениці, Андрія Первозданного, святого Миколая, Василя та Маланки та Різдво Христове. Всі глядачі отримали велике задоволення від ігри акторів та узнали багато нового про звичаї і обряди українського народу.

Вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим та бажаю подальших успіхів в творчості.

Класний керівник 8-А класу Завертайло Світлана Валентнівна

 26.12.2013


 Урок -подорож  "Ми пишаємося своїм містом"

25.12.2013 р учні 1-А класу разом з класним керівником Шевченко А.Ю. відвідали визназчні місця нашого міста. Екскурсія пройшла під гаслом "Ми пишаємося своїм містом".

 

 

 

 

25.12.2013


 "Новорічні пригоди маленьких чаклунів"

   24.12.2013 р у учнів 1-А класу відбулося свято "Новорічні пригоди маленьких чаклунів". Класний керівник Шевченко А.Ю.

 

 

25.12.2013

 

 


 20 грудня 2013 р у учнів 5-А класу був проведений відкритий урок-подорож  з навколишнього світу на тему "Цікаві факти про планети Сонячної системи", вчитель Овчарова В.А.. Метою уроку було сформувати в дітей загальні уявлення про Сонячну систему, розширити знання про планети сонячної системи, розвивати уміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, встановлювати причинно-наслідкові звязки, виховувати любов до природи.
 
 
23.12.2013 р

  День Святого Миколая

Темна нічка наступає,
Снігом білим засипає,
Всі дороги і будинки,
Всі дерева і ялинки.
Ніби казка на малюнку -
Сніг малює візерунки.
Двері в хату відкривай,
Йде до вас сам Миколай .
Він несе свої вітання,
Радість, свято, побажання:
Щоб у кожній хаті - всі були багаті!
Щоб у кожнім домі всі жили в любові!

У НВК №33 святкували День Святого Миколая.  Учні 8-А класу розповіли малечі про Святого Миколая та про традиції, звичаї повязані з цим святом. Діти отримала подарунки від святого Миколая та з задоволенням прийняли участь в рухливих іграх.

 19.12.2013


   Птахам, що залишилися на зимівлю, доводиться зараз нелегко. Холодно. Голодно. Світловий день короткий, і знайти за цей час досить корму, щоб протриматися довгу морозну ніч, непросто. Вважається, що близько половини пернатих просто не доживає до весни. Найгірше доводиться синицям — з десяти зимуючих впоратися з труднощами удається у результаті лише одній-двом. Як же допомогти пернатим пережити зиму?

    Учні 5-А класу разом з класним керівником Овчаровою В.А., на уроці навколишнього світу виготовили прості вироби - годівниці з пластикових  пляшок, які повісили на деревах біля школи. Пташки із задоволенням прилітатимуть до них.

 
 
 
18.12.2013

 Cемінар вчителів початкових класів навчальних закладів міста з теми: "№Формування еколого-валеологічної культури молодших школярів  у світлі вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти"

    13 грудня 2013 року на базі НВК№33 відбувся постійно діючий семінар вчителів початкових класів навчальних закладів міста з теми: «Формування еколого-валеологічної культури молодших школярів  у світлі вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

            Вчителі відвідали фрагменти уроків з християнської етики (1-Б, 2-Б класи), основ здоров’я (3-Б клас), математики (4-Б клас) , взяли активну участь у Майстер – класі «Формування в учнів початкових класів свідомого відношення до власного здоров’я через раціональне харчування як спосіб його збереження і зміцнення»

16.12.2013


 Виставка „Наддніпрянські замальовки” в рамках літературно-мистецького  свята «Собори наших душ».  

Наше Придніпров’я, овіяне легендами, подвигами і життям цікавих людей, з багатющою рослинністю козацьких степів і вольниці – невичерпна криниця для народної творчості, зокрема декоративно-ужиткового мистецтва. І доказом цього є  виставка „Наддніпрянські замальовки” в рамках літературно-мистецького  свята «Собори наших душ». 

11 грудня  в ЦПР Бабушкінського району відбувся відбірковий тур виставки. Від нашого навчального закладу в святі прийняли участь вихованці вчителя обслуговуючої праці Завертайло С.В. і вчителя образотворчого мистецтва Донської Н.А. Роботи юних майстрів оцінило професійне журі під керівництвом Бандур Валентини Іванівни, завідувачки зразковим Центром української культури „Коло калинове” міського Палацу дітей та юнацтва. Витвори Жаркової Марії (10-А клас), Єлісєєвої Таісії (10-А клас), Мельник Марти (8-А клас), Кучер Анастасії (8-А клас), Азарової Владислави (7-А клас), Кульчицької Олександри (7-А клас), Саттарової Амелії  (5-А клас) майоріли яскравістю барвів, колориту мистецьких традицій українського народу.

Милувалися, дивувалися і глядачі, і члени журі, переглядаючи представлені роботи.

Хочеться побажати, щоб і надалі проростала у нашій гімназії високою духовністю,красою і добром творчість талановитих юних майстрів.

 

  12.12.2013

 Концерт, присвячений 70-річчю визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

  Сьогодні 11.12.2013 р пройшло урочисте нагородження шкіл Бабушкінського району, які приймали участь у конкурсах присвячених 70-річчю визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

   Наша гімназія не виняток, ми отримали цінні призи від голови Бабушкінської районної у місті ради. О.І. Юрашка.  Також на святі були присутні представники міської влади Ступак І.І. - народний депутат України, Рудкевич І.В. – помічник-консультант народного депутата України, депутат Дніпропетровської міської ради та ветерани Великої Вітчизняної війни. 

 
 
 
11.12.2013
 Щиро вітаємо переможців районого туру олімпіади з хімії: Артюхова О, Дяченко Т., Чорнобильський А. - учні 11-А класу, Ігнашев В., Єлісєєва Т., Михальов І. - учні 10-А класу, Кучер А. , Ожогіна О., Бондарь А., Навроцький Р. -учні 8-А класу
Отримати призові місця означає продемонструвати свої знання, прагнення до результативного навчання, наполегливості та вмотивованості. для сучасної школи переможці олімпіад - це і взірець для наслідування. "Вчитися не буває не модним чи не потрібним; отримувати гарні знання означає закладати надійний фундамент в майбутні успіхи дорослого життя", вважають наші переможці і бажають своїмодноліткам розвивати свої здібності, відчувати в собі потенціал до навчання, зрозуміти важливість знань для сьогодення і майбуття і сприймати школу як гідний старт до успіху. 
09.12.2013

 Єдиний Всеукраїнський урок "Права людини"

09.12.2013 року був проведений єдиний Всеукраїнський урок "Права людини" у 5-А класі. Класний керівник 5-А класу Овчарова Вікторія Анатоліївна познайомила учнів з Конвенцією ООН про права дитини. Діти переглянули відео презентацію "Великі права маленької людини". 

 

 

 

 09.12.2003

 

 "Веселі старти "

06.12. прошли «Веселые старты» между 5-ми и 6-ми классами. Среди 5-х классов победил 5-Б класс. Среди 6-х классов победил 6-А класс. Поздравляем классы с победой! 

 

 

 

06.12.3013


 04.12. в НВК №33 театр «Теремок» показывал для учеников младших классов сказку.

 

 

 

 

 

 04.12.2013


 Вітаємо Ткача Дмитра учня 10-А класу з ІІІ - місцем у районній олімпіаді з інформатики! Вчитель Овчарова В.А.

 

 

 

 

 

 

02.12.2013


 Маріїнський ярмарок "Осінні барви"

   28.11.2013 року в НВК №33 пройшов  Маріїнський ярмарок. Присутні були всі класи. Підготувалися на відмінно. У кожного класу була своя презентація. Головною темою були традиції українського народу, а також були присутні маріїнські гості, які презентували інші країни, 7-Б - Італію, 6-Б - Японію, 5-Б - Францію. Дякуємо всім за чудовий ярмарок.

 

 

 29.11.2013


   На виконання наказу відділу освіти Бабушкінської районні у місті Дніпропетровську ради №7 від 14.01.2013 року "Про проведення районної історико-краєзнавчої патріотичної акції учнівської молоді "Це потрібно не мертвим, це потрібно живим"", присвяченої 70-м роковинам визволення міста Дніпропетровська, області і України від фашистських загарбників, було створено "Книгу пам'яті". 

Похід до театру Шевченко

26.11.2013 року  учні 9-А класу відвідали театр Т.Г. Шевченко,в рамках заходів до 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка, де переглянули п'єсу "Назар Стодоля".

27.11.2013


    25.11.2013 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядиплопної педагогічної освіти спільно з Дніпропетровським єпархіальним управлінням Української Православної Церкви пройшли ХІ обласні Архангело - Михайлівські філософсько-богословські читання "Становлення духовної особистості в контексті сучасних світоглядних трансформацій". У читаннях взяли участь представники нашого закладу: в.о. директора НВК №33 Яворенко Л.Е. та вчитель англійської мови та християнської етики Скакун Н.М.

26.11.2013


 Виховна година-тренінг "Ми вміємо дружити" у 5-А класі

26.11.2013 року класний керівник 5-А класу Овчарова Вікторія Анатоліївна, провела для учнів тренінг "Ми вміємо дружити".  Під час тренінгу  діти вчилися культурі спілкування, шукали конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій; поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків, вчилися поважати однин до одного, відповідати за власні слова та вчинки.
 
 
 
 
26.11.2013
 Виховний захід "В пам'ять про голодомор" у учнів 10-А класу
   25 листопада вчитель української мови та літератури Величко Людмила Костянтинівна провела виховний захід у 10-А класі "В пам'ять про голодомор 1932-1933рр".  Було знайдено і озвучено багато матеріалу про ті страшні часи. Не обійшли учні увагою і часи голодомору на Дніпропетровщині. Присутні прослухали спогади очевидців тих жахливих сторінок нашої історії, а також переглянули документальний фільм. А з яким болем у душі читали діти поетичні твори наших поетіів про голодомор. Особливе враження залишив вірш П. Тичини "Загупало в двері прикладом". Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять жертв сталінського голодомору, який забрав життя мільйонів людей. На цей урок діти прийшли з свічками, як до храму. І цей клас сьогодні став храмом духовності, храмом  пам'яті. Учні запалили свічки.
 
 
25.11.2013

 Голодомор в Україні 1932—1933 рр

    Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця сторінка сприймається суспільством передусім на емоційному рівні.

   Ми зараз не усвідомлюємо, що таке справжній голод. Чимало людей недоїдає, несучи тягар бідності. Інші голодують для похудіння. Та хіба це допоможе нам осягнути глибину могил тих двадцяти мільйонів українців, загибель яких в голодоморі 1921-1923 та 1932-1933 була передречена кремлівськими зірками? Штучний голод, наслідок опустошення владою селянських запасів зерна, колективізація та інші репресії – всі можливі і неможливі злочини вчинені для того, щоб поставити український народ на коліна поряд з іншими “народами-братами”.

Не дай нам, Боже,
таку лиху годину…
Збережи, Боже,
Мати-Україну…

    22.11.2013

 Екскурсія до Запоріжжя

  16 листопада учні 2-А з батьками та вчителем Івановою О.В. їздили у Запоріжжя та відвідали дитячий ботанічний сад, краєзнавчий музей та Музей шоколаду.

 

 

 

 

 

18.11.2013


 15 листопада для учнів Маріїнської гімназії став визначним, так як відбулася інавгурація президента Демократичної республіки «Планета успіху» - Єлісєєвої Таісії учениці 10-А класу.

 

 

 

 

 

 

 


 15 листопада класовод 3-Б класу Павчук Таміла Петрівна для своїх учнів провела тренінг «Культура спілкування. Будь ввічливим». Культура спілкування є складовою частиною культури людини. Культура людського спілкування - це частка загальної моральної культури особистості. Відсутність культури спілкування - свідчення бездуховності людини. Тому у вихованні дитини значна увага приділяється саме формуванню культури спілкуванню. Мета тренінгу: сформувати у дітей навички спілкування, закріпити їх в ігровій формі; познайомити дітей з формами спілкування; об'єднати дитячий колектив.

15.11.2013

 


2-А- переможці у конкурсі по збору макулатури!

14.11.2013 року учні, вчителі та батьки приймали активну участь у зборі макулатури. Головна мета заходу  – екологічне виховання дітей, адже вже зараз в Україні накопичилися тонни промислових та побутових відходів, частину цього сміття можна переробити для подальшого використання.

До збору макулатури долучилися практично всі класи, разом ми зібрали близько 1000 кг. А найбільш активними стали учні та батьки 2-А класу, вони назбирали 444 кг! і стали першими у цьому конкурсі. Почесне друге місце посів 1-Б клас (158 кг), третє – 5-Б клас (118). Молодці! Вітаємо переможців!

 14.11.2013


   11 листопада у 2-Б класі пройшов виховний захід присвячений  Дню української писемності та мови.  Діти в ігровій формі познайомилися з історією виникнення писемності, спробували поспілкуватися один з одним за допомогаю малюнків, без мови. Цікавим та веселим був конкурс на знання прислів’їв та приказок про мову. Проведений захід сприяв розширенню словникового запасу дітей, розвитку творчих здібностей, але найголовніше, учні побачили красу і багатство рідної мови, національних традицій та народної творчості.

 

 

 

11.11.2013 Увага! 28.11.2013 року в Маріїнській гімназії відбудеться ярмарка "Осінні скарби" приймають участь 1-11 класи. Запрошуємо до нас у гості.

 

 

 

 11.11.2013


  Вітаємо Чорнобильського Антон, учня 11 класу, за ІІІ місце на міській олімпіаді з географії. Вчитель -Ніконова К.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

11.11.2013

 


 Ярмарка- презентація самоврядування шкіл бабушкінського району

  07.11.2013 року  в Центрі позакласної роботи бабушкінського району проходила ярмарка-презентація самоврядування шкіл. Учні самоврядування НВК№33 також прийняли активну участь.

 

 

 

08.11.2013


 Свято осені у учнів 1-А класу
07.11. 2013 року у 1-А класі відбулося свято осені.

 

Щедра осінь і богата
Зподарунками прийшла
То ж дозволь нам запитати
Що ти осінь принесла?

 

 

 08.11.2013
 

 Похід  до  Дніпропетровського Центру інноваційних технологій "Парк ракет"

06.11. 2013 року учні 7-х класів відвідали  Дніпропетровський Центр інноваційних технологій "Парк ракет" разом з класними керівниками.

 

 

 

 

06.11.2013

 


     26 жовтня 2013 р. відбувся  відбірковий тур районної олімпіади з трудового навчання, учасники якого давали відповіді на теоритичні питання та показали рівень своїх трудових навичок під час виконання практичних завдань.В олімпіаді прийняли участь учениці 8-А класу Кучер Анастасія і Ветвицька Софія та учениці 10-А класу  Жаркова Марія і Гроденська Ніна (учитель Завертайло С.В.) Вітаємо  Жаркову Марію, яка посіла друге місце в номінації «Вишивка бісером». Бажаємо їй подальших успіхів та творчої наснаги.

  
05.11.2013 

 ВІТАЄМО!

         Учнів Маріїнської гімназії №33, які перемогли у відбірковому турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ОТМ та трудового навчання:

1.     Пилипенко Єлизавета – 3 місце

2.     Донськой Валерій – 3 місце

3.     Гутіна Світлана – 3 місце

4.     Саттарова Амелія – 1 місце

5.     Федорченко Марія – 2 місце

6.     Сітраков Андрій – 3 місце

7.                                                                                                                     7.  Жаркова Марія – 2 місце

 
04.11.2013

  Вітаємо команду НВК №33 за перше місце у районних змаганнях зі спортивногоорієнтування "Дніпрова хвиля 2013" серед учнівської молоді, присвячених 70-річниці визволеня м. Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

 

 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
01.11.2013

     Eрудит - грa "Самий розумний п’ятикласник".

01 листопада Ігнашева Ольга Олексіївна та Овчарова Вікторія Анатоліївна провели з учнями 5-А класу ерудит - гру "Самий розумний п’ятикласник". Діти відповідали на запитання 3 категорій знань : "математика", "навколишній світ", "інформатика" та вирішували логічні задачі.

 

 
 
 
 
 
 
01.11.2013

  Засідання круглого столу «Принципи демократії в сучасному суспільстві»

   31.10.2013 р відбулося засідання круглого столу «Принципи демократії в сучасному суспільстві» учнів 6-Б класу разом з класним керівником Бреус Ольгою Юріївною, на якому було розглянуто питання, щодо обмеження преси в державі.
 
 
 
 
 
 
 
 31.10.2013 

 Екскурсія до зоологічного музею

  31.10.2013 р учні 2-А класу разом з класним керівником Івановою Оленою Володимирівною відвідали зоологічний музей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
31.10.2013

 Літературно-виховна година "Дорога війни"

  30.10.2013 р Щербак Валентина Олексіївна провела у учнів 9 -А класу літературно-виховну годину "Дорога війни". Основною метою заходу було виховання патріотизму та поваги до захисників Вітчизни.

 

 

 

 

30.10.2013


 Екскурсія учнів 6-А класу до діорами "Битва за Дніпро"

29.10.2013 р учні 6-А класу разом з класним керівником Харламковою Г.І. відвідали діораму "Битва за Дніпро", де дізналися від екскурсовода багато цікавого про запеклі бої під час Другої Світової війни.

 

 

30.10.2013 


 29.10.2013 р. был проведен урок в тренинговой форме с учащимися 7-Б класса и преподавателем географии Никоновой Е.И. Тема мероприятия «Взаимодействие природы и общества». Во время работы детки выявили взаимосвязь между всеми компонентами окружающей среды и определили воздействие как природы на человека, так и обратное влияние. Тема урока вписывается в концепцию устойчивого развития общества.

 

 

 29.10.2013

 


28.10.2013 року цікаво та весело пройшло засідання математичного КВК 7-А класу, вчитель Лісовик В.М.
28.10.2013

 Екскурсія до Криму

   26 жовтня учні 2-А класу з класним керівником та батьками відвідали Ялту, Галявину казок, зоопарк та Бал хризантем у Микитському ботанічному саду.

 

 

 

 

 

28.10.2013


26.10.2013 г. Прошел районный тур олимпиады по географии.

Поздравляем победителя – Чернобыльского Антона (11-А кл.) с I местом!!

И призеров –

Бондаря Андрея (8-Акл.) - IIместо,

Навроцкого Романа (8-Акл.) – III место.

Подготовила детей преподаватель географии Никонова Екатерина Игоревна.  


 Єдиний урок присвчений 70-річчю визволення Дніпропетровщини від німецько-фашистських загарбників
  25 жовтня відбувся єдиний урок присвячений 70-річчю визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників за темою "Не згасити вогонь пам'яті"
 
 
 
 
 
 
25.10.2013

План роботи на осінні канікули НВК №33 2013-2014 н.р.


 Екскурсія учнів 3-А та 3-Б класу до діорами "Битва за Дніпро"

   22 жовтня 2013 року напередодні 70-річчя визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників учнів 3-А та 3-Б класу відвідали діораму "Битва за Дніпро". З цікавої ророзповіді екскурсовода вони дізналися про запеклі бої за Дніпропетровськ. Із захопленням учні читали справжні листи солдат. Ніхто не забутий, ніщо не забуте.

 

 

 

23.10.2013

 


   В жовтні цього року вся Дніпропетровщина зустрічає знаменну дату - 70-річчя звільнення міста і області від німецько-фашистських загарбників. Не лишилися осторонь і наші гімназисти. 21 жовтня група учнів відвідала монумент на місці форсування Дніпра в районі Войськового-Вовніги, Звільнення Дніпропетровська і всієї Правобережної України почалося з форсування Дніпра в районі села Військове Солонянського району нашої області. Саме тут 26 вересня 1943 року почалося форсування річки військами 3-го Українського фронту. Битва за Дніпро стала однією з найбільших битв в світовій історії. По дорозі до монументу діти слухали цікаву розповідь екскурсовода і дізналися багато нового.

   9 травня 1985 р., після реконструкції, в селі Військовому був відкритий пам'ятник (скульптор - Ю.Павлов, архітектор - Л.Супонін) присвячений безсмертному подвигу радянських солдатів. Залізо – бетонний монумент підноситься над водами Дніпра, де 26 вересня 1943 р. радянські війська форсували річку і захопили один з 23 плацдармів. Сам монумент – символічний. На передньому плані видно плити – це понтони, завдяки яким десант висадився на правому березі. Далі йде плита, на якій представлені все ті підрозділи, що брали участь в битві. Ця ж плита символізує висоту, яку здолала Червона Армія. А в центрі – курган. Символ Східного валу. Там можна побачити пам'ятник невідомому солдатові. Він як би врізався в цей курган.

   В пам'ять про тих,хто віддав своє життя за мирне небо, діти поклали живі квіти до пам’ятника.

   Після відвідування монументу, гімназисти відчули себе справжніми солдатами, здолавши смугу перешкод і скуштувавши солдатську кашу приготовану на вогнищі.

21.10.2013


 Захист проектів учнів 7-А класу

   У НВК №33 17.10.2013 р відбувся захист проектів  7-А класу за темою"Балади народів світу " на якому учні захищали свої роботи, керівник проектів вчитель світової літератури Козаченко Г.Г.

 

 

 

 

17.10.2013


  Увага!!!!!!

   17.10. відбудуться вибори президента Демократичної республіки «Планета успіху».

Кандидатам бажаємо успіхів та перемоги!!!!

 16.10.2013

 Педагогічні працівники НВК №33 отримали сертифікати про успішне завершення оновленого очного конкурсу за програмою Intel "Навчання для майбутнього".

 

 

 

 

 

14.10.2013

 


 Районний тур міського фестивалю військово-патріотичної пісні «Пісня, що навіки з нами».

11.10. у ЦВР пройшов районний тур міського фестивалю військово-патріотичної пісні «Пісня, що навіки з нами». Прийняли участь всі школи Бабушкінського району, в тому числі і наша гімназія.Учні нашої школи зайняли перше місце. Щиро вітаємо з перемогою у конкурсі.

 

 

 

 

11.10.2013


 Добре, міцне здоров'я — головна умова повноцінного життя.

Здоров'я допомагає реалізувати свої плани, успішно розв'язувати життєві завдання й долати труднощі. Здоров'я значною мірою залежить від самої людини, її свідомості та поведінки. Для того щоб люди були не тільки фізично, а і соціально здоровими, за висловом Гіппократа, вони мають дотримуватися «благопристойної поведінки».

11 жовтня начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків міського управління Коцур Владислав Валерійович провів бесіду зі старшокласниками з метою профілактики вживання наркотиків серед молоді. Учні мали можливість дізнатися про причини та наслідки вживання наркотичних засобів та зробити відповідні висновки.

 11.10.2013

Козацькому роду нема переводу

Славнозвісний заклик відомого українського філософа Григорія Сковороди: «Пізнай свій край, себе, свій рід, свою землю, – і ти побачиш свій шлях у життя…»   спонукає кожного з нас до активної громадської позиції щодо пізнання свого краю. Адже святе відчуття Батьківщини і рідної землі починається саме з рідного краю, свого села чи міста, вулиці, своєї домівки, де людина народилась і виросла, де пройшло її дитинство.

Дніпропетровщина вважається колискою українського козацтва. Тому учні 7-А  класу на протязі 2012-2013 навчального року працювали над проектом «В минуле заради майбутнього» присвяченому історії козацтва. Заключним етапом роботи стало проведення веселого свята-гри «Козацькі забави» для наймолодших маріїнців,  де гімназисти, тепер вже 8-А класу, з задоволенням розповіли малечі про козаків.

  10.10.2013


 Захист проектів учнів 10-А класу за романом "Червоне та Чорне"

   У НВК №33 10.10.2013 р відбувся захист проектів  10-А класу за темою: Роман: « Червоне і Чорне»“ Життєвий шлях Жульєна Сореля: шлях злету чи падіння?», на якому учні захищали свої роботи, керівник проектів вчитель світової літератури Козаченко Г.Г.

 

 10.10.2013


 Проектна діяльність у початковій школі

Проектна діяльність у початковій школі успішно поєднується з дослідною, тому що діти — природжені дослідники, невтомні й старанні, спостережливі й допитливі. Потрібно тільки використовувати ці особливості для цілеспрямованого розвитку спеціальних знань і вмінь, необхідних у проектній діяльності.

 

 


Лекція на тему «Адміністративні правопорушення неповнолітніх та шляхи їх запобігання». 

Одним із аспектів усебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

В рамках тижня правових знань учні 11-А кл прослухали лекцію на тему «Адміністративні правопорушення неповнолітніх та шляхи їх запобігання». Лекторами виступили курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Даний захід сприяв профілактиці правопорушень серед неповнолітніх та організації право освітньої роботи серед учнів гімназії. 

  08.10.2013

 Ранкова гімнастика

07.10. в гімназії №33 розпочалась  ранкова гімнастика. Учні, починаючи з першого класу і закінчуючи одинадцятим класом займаються зарядкою перед навчанням. Під час виконання ранкової зарядки задіяні різні групи м'язової системи, активується права півкуля головного мозку, що приводить дитину у гармонійний стан. Адже кожен учень знає, що зарядка закріплює тіло та допомагає краще думати.

Як кажуть у народі: «Здоровье впорядке, спасибо зарядке!»

 

07.10.2013

 Екскурсія учнів 2-А  класу до міста Києва

  Учні 2-А класу 5 жовтня разом з класним керівником Івановою О.В. та батьками іздили на екскурсію до міста Києва. Вонеи відвідали Ботанічний сад, Володимирський, Софіївський, Михайлівський собори, Пейзажну алею, Андріївський узвіз, Музей-експериментаріум, Музей іграшки.  
 
 
 
 
 
07.10.2013

Дорогие учителя, поздравляем Вас с Днем Учителя!

 Учитель, дни жизни своей, как один,
Ты школьной семье посвящаешь,
Ты всех, кто учиться к тебе приходил,
Своими детьми называешь.
Но дети взрослеют, от школьной скамьи
Дорогами жизни шагают
И в памяти носят уроки твои,
А в сердце тебя сохраняют.
Любимый учитель, родной человек,
Будь самым счастливым на свете
Хоть трудно порой достаются тебе
Твои непослушные дети.
Ты дружбой и знаньями нас наградил,
Прими благодарности наши!
                                                                    Мы помним, как в люди ты нас выводил
                                                                    Из робких смешных первоклашек.


 

 Турнір з географії «Юний географ»

   26.09. на базі НВК №33 відбувся 5 ювілейний міський турнір з географії «Юний географ». У ньому прийняло участь 6 команд учнів шкіл міста Дніпропетровська. Команда переможець буде представляти місто на обласному турнірі. Організатор – методист ММЦ Ложечка Ірина Анатоліївна.

 

 

 

 

27.09.2013


 У країні «Мудрогномії» - свято

   Сьогодні для першокласників особливий день, на який вони чекали з нетерпінням, бо відсьогодні вони повноправні жителі казкової країни «Мудрогномії», Країни Знань, Доброти, Охайності, Турботи та Любові.

   Весело та завзято звучить з дитячих уст:

«Ми жителі щасливої країни,

Де правлять мир, краса і доброта,

Збудуємо для кожної дитини,

                                                                   Міцний будинок злагоди й тепла!»

25.09.2013


 70 річниця визволення Дніпропетровщини та України від фашистських загарбників

 

Уже майже сім десятиліть відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо минулої війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв. Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи незабути цієї страшної трагедії. Ми завжди пам’ятаємо про тяжкі перші роки війни, коли доводилося відступати, віддаючи ворогу рідну землю, і героїзм та стійкість захисників Вітчизни, і грандіозні битви, в ході яких вдалося зламати хребет фашистської армади, і визволення Європи, і світлий день Перемоги. 
Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідної та любої нам Дніпропетровщини. І зараз, у ці жовтневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.  У цьому році Дніпропетровщина відзначає переможну та водночас трагічну дату – 70-у річницю визволення Дніпропетровська від фашистських загарбників, 70-у річницю з дня, коли фашистські війська залишили дніпропетровську землю. 

24.09.2013


Увага! Стартує передвиборча компанія з виборів Президента Демократичної Республіки "Планета успіху" НВК №33

Кандидати в президенти:

Єлісєєва Таісія учениця 10-А класу

Жовтяк Андрій учень 9 -А класу

Введенська Анна учениця 9-А класу

23.09.2013


 Пам'ять, якої не буде кінця

22 вересня НВК №33 святкувала день партизанської слави, щоб віддати данину поваги тим, хто дав нам можливість жити в мирній країні, спокійно вчитися, працювати і будувати майбутнє своєї держави. 

Своїми подвигами прославили нашу Вітчизну різні покоління українського народу. На своїх плечах винесли вони тягар найстрашнішої війни ХХ століття – Другої світової. У найтяжчий час для нашої Вітчизни, 22 червня 1941 року пішли на фронт тисячі громадян Радянської Вітчизни. Але були й такі, хто в суворий воєнний час боровся з ворогами в глибокому тилу, не жалкуючи крові й самого життя.

  20.09.2013

 Увага! Діти на дорозі!

   З 20.08 по 20 09. проводилася акція «Увага! Діти на дорозі!». Були проведені виховні години, бесіди з учнями, виставка тематичної літератури, вікторина «Знавці правил дорожнього руху». Проведені заходи сприяли підвищенню знань правил дорожнього руху учнями, що є запорукою безпеки дітей на вулиці.

 

 

20.09.2013


День міста

    14 вересня. Дніпропетровськ святкує свій 237 -й день народження. Як справжні дніпропетровці юні марїїнці прийняли участь у заходах Дня міста. Слухали та співали разом з учасниками фестивалю афганської пісні, вшановуючи пам'ять учасників Афганської війни. Серед них – і випускник рідної 33-ї Сергій Кривошея. Урочистим та піднесеним було покладання квітів до пам’ятника разом з віце-прем’єр-міністром Олександром Вілкулом, головою обласної державної адміністрації Дмитром Колєсніковим,  міським головою Іваном Куліченком та гостями свята. Святковий імпульс об’єднав дніпропетровців по усьому місту: біля фонтану на Набережній, біля храму на честь Собору Святого Іоанна Хрестителя, де разом з дніпропетровцями діти слухали виступ об’єднаного хору церковних колективів Дніпропетровської єпархії, та на Фестивальному причалі з учасниками фітнес-марафону, який зібрав 3,5 тисяч школярів та студентів міста. Свято видалося насправді яскравим і незабутнім.

 16.09.2013

 70 річниця визволення Дніпропетровщини та України від фашистських загарбників 

Учням старших класів був показаний відеофільм «Від Дніпра до Одера» в рамках циклу заходів до 70-річчя визволення Дніпропетровщини. 

 
 
13.09.2013

 Тиждень олімпійського руху

У НВК №33 пройшли заходи в рамках тижня «Олімпійського руху» .Жваво та цікаво відбулися «Веселі старти» серед учнів початкової школи. 13 вересня всі учні прийняли участь у Єдиному дні ранкової зарядки. Пізнавальною та корисною була зустріч 11-класників  з випускником школи, параолімпійцем Давидом Харавою.

 

13.09.2013


Физкультурная перемена для учеников начальных классов

 6.09.2013  презентовали программу "Физкультурная перемена" для учеников начальных  классов. 18 школ Бабушкинского района, которые в прошлом году первыми присоединились к программе, показали результаты проделанной работы.

«Физкультурная минутка» инициирована Днепропетровским городским советом вместе с родителями, учителями и школьниками. В прошлом году пилотный вариант стартовал во всех школах Бабушкинского района. Ребятишкам идея понравилась, родители и учителя приобщились к разработке упражнений и подбору музыки, приглашали известных спортсменов для проведения занятий. Результатом такой плодотворной работы стало внедрение городской программы "Физкультурная перемена", - рассказала заместитель мэра Ирина Зайцева.

 
06.09.2013


Знову дзвоник кличе нас до школи!

  Веселим гомоном зустріла школа своїх учнів. На спортивному майданчику людну: привітні посмішки, море яскравих квітів, безліч літніх вражень. Це Перше вересня своїм шкільним дзвоником покликало учнів до Маріїнської гімназії НВК №33, їхніх батьків та вчителів.

  Щирі слова від улюбленої Полевікової Н.І. нікого не залишили байдужим: в них - піклування про кожного, хто залишається під крилами Маріїнки, сподівання та позитивний настрій на ефективне навчання протягом шкільного року, повага до кожного: і маленького, і великого маріїнця.

 


 02.09.2013


 Літо 2013 року виявилось для учнів 4 класу дуже  багатим на дружні пригоди. ДОТ «Троянда» з відкритим серцем та теплим морем зустріла вихованців гімназії. Діти не тільки купались у теплому морі, вони приймали участь у різноманітних конкурсах, серед яких: «Книга рекордів Троянди»,  «Нон-стоп»,  «Вітязь і Лада», «Краща зарядка» та багато інших. На день іменинника під керівництвом вихователів Пелипенко О.А. та Кондратенко Є.В. діти показали  казку «Втрачені сторінки», в якій приймав участь весь дружній 4 загін. Надовго в пам’яті залишаться захоплюючі екскурсії по Євпаторії, в Дильфінарії та на розкопках в Кара-Тобе.  ДОТ «Троянда» чекає нас на наступне літо в такому ж складі!!


  28.08.2013

  Накануне праздников воспитанники танцевального  коллектива «Реверанс» УВК «№33 порадовали своими достижениями! Ребята приняли участие в хореографическом  фестивале в г.Кобиляки, где заняли второе место, а после выступления организаторы фестиваля «Козачок» ( кобиляцкий козацкий полк им. Пелипа Орлика, главный атаман Бондаренко Николай Иванович) гостеприимно приняли участников  и родителей на обед. После все переехали в лесничество. Где детвора имела возможность покормить животных. Покататься на лошадях, поиграть на свежем воздухе и даже под присмотром взрослых пострелять из ружья.а родители прекрасно провели время на природе, огранизовав пикник. Также ребята пообщались с финалисткой проекта СТБ «Танцуют все-5» Софией Чаудхари, Россия г.Москва.

  На следующий день порадовали своими результатами воспитанники группы бального танца.Семенова Мария (уч 4-Б класса) достойно выступала в ¼ и ½  и лишь несколько баллов не хватило. Чтобы пройти в финал.А Гусев Егор и Дюкова Олеся (уч.1-Б класса) дебютировали, получив медали за бронзовый финал.

  Руководитель ст.»Реверанс» Домаскина И.А.

 
15.05.2013

  В День Победы по Набережной в городе Днепропетровске прошел «Бессмертный полк». Учащиеся Мариинской гимназии №33 тоже принимали активное участие в этом марше. Более 25 учеников нашей школы несли портреты своих прадедов, ученики шли со своими родителями, в руках несли гвоздики для ветеранов.

Очень трогательно звучали аплодисменты, которыми сопровождали колонну жители г.Днепропетровска. Люди вглядывались в портреты и прошлое шло рядом с настоящим.

И родители и дети имели возможность в единой колонне вспомнить о Великой Победе. В сердце осталась память, гордость, признание к павшим в Великой Отечественной Войне.

13.05.2013    До Дня Великої Перемоги!


08.05.2013

 

7 мая, в преддверие праздника Великой Победы, состоялась торжественная встреча ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов труда (тружеников тыла), а также детей войны в гостеприимных стенах НВК №33 Мариинской гимназии. В этот день собрались все те, кто силой любви своих сердец, бесконечной верой в победу, надеждой на светлое завтра подарил нам мирное сегодня.В этот день состоялось не просто  традиционное мероприятие – произошло единение поколений! Эта встреча стала уникальной возможностью для того, чтобы от всей души поблагодарить и низко поклониться ветеранам Великой отечественной войны, труженикам тыла, детям войны – всем тем, кто приближал Победу!

07.05.2013

Ми ними пишаємося !!!

 І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

Імена славетних героїв, які занесені до "Бесмертного полку" учнями навчально-виховного комплексу № 33:

1.     Нікітенко П.В.

2.     Нікітенко С.В.

3.     Нікітенко М.В.

4.     Орлик М.В. 


Трагічні сторінки історії – пам’яті аварії на ЧАЕС

   26 квітня 1986 віддаляє від нас 27 років: років пам’яті, років розуміння, відповідальності… Єдиним уроком відзначається память про трагічні і незабутні події на ЧАЕС. Усі учні Маріїнської гімназії торкнулися сьогодні історії Чорнобильських подій, багато говорили про наслідки та про перспективи на майбутнє. Аварія на ЧАЕС мала, має, і на жаль, ще довго матиме значний вплив на стан навколишнього середовища України. Внаслідок вибуху ядерного реактора та пожежі на ньому за короткий період часу у довкілля потрапило до 7т ядерного палива. Ця аварія перетворила унікальні за чистотою території Полісся в зону екологічної катастрофи. Стан навколишнього природного середовища значною мірою впливає на здоровя і тривалість життя людей.

  Чорнобиль – слово, яке асоціюється з поняттям «техногенна катастрофа». Сьогоднішні діти – завтрашні дорослі і відповідальні, громадяни своєї держави і так хочеться, щоб справдилися наші надії на їхнє щасливе життя.

26.04.2013

Шануємо вас ветерани

  З ініціативи міського голови І.І. Куліченка та спілки ветеранів Великої вітчизняної війни 25 квітня у Міському палаці дітей те юнацтва відбулося урочисте свято, яке об’єднало кілька поколінь. Творчо, яскраво, незабутньо, а головне, від усього серця, місто висловило свою вдячність ветеранам за їхній подвиг, самовідданість, любов до Батьківщини і самоповагу.

   Кожен район міста представив свою театралізовану постановку про долі ветеранів у роки війни: на яких фронтах воювали, як склалося життя після війни. Колектив учнів від нашого навчального закладу, Маріїнської гімназії, представив театралізовану оповідь про Андрієнко Миколая Миколайовича, котрий з 1941 по 1943р. знаходився в окупації на станції Ворожба Сумської області. У 1944-1945 працює помічником кочегара на залізничної станції та про Лєпшу Григорія Федоровича, котрий з 1941 по 1943р. знаходився в окупації у Дніпропетровському районі. Після визволення області у 1943-1945 працював трактористом у селі Волоском у совхозі імені Котовського.

   Про події воєнних років говорили діти, лозунг «Все для фронту – все для перемоги» оживав на відеокадрах і в розповіді юних акторів-аматорів – це не могло не зворушити. Щоб любити свою Батьківщину, треба знати її історію і розуміти, якими почуттями було вмотивоване життя мільйонів українців воєнних років.

   Свято єднання і стало тим фундаментом, на якому покоління стали ближчими і зрозумілішими один одному.

25.04.2013 

Спортивні змагання

   Традиційні змагання з орієнтування зібрали теплого квітневого дня майже усіх школярів НВК №33 Маріїнської гімназії. 24 квітня на території гімназії проходили змагання з орієнтування між 4-8 класами. Від кожного класу команда з десяти чоловік: пять хлопчиків та пять дівчаток.

   Змагалися відчайдухи-маріїнці, наввипередки відзначаючись на вказаних пунктах; слідкували за часом – і усі до одного хотіли бути першими. Отже наші переможці: серед змаганням між 7-8 класами перемогла команда 7-А класу – посіла перше місце, серед змаганням між 6-ми класами, 6-Б клас посів перше місце, між командами 5-х класів, перемогла команда 5-Б класу, між командами 4-х класів, перемогла команда 4-А класу. Усі команди ми щиро вітаємо.

24.04.2013
 

Через малюнки закликаємо піклуватися про природу

    У рамках екологічної акції «День Землі» пройшла виставка дитячих малюнків і плакатів. Юні художники малювали космос, пейзажі, прихід весни, тварин. Та більш за все у малюнку відображене бачення екологічних проблем. Серед робіт багато оригінальних і чудових задумок. Але найголовніше є те, що дітям не байдуже наше довкілля і вони хочуть не словом, а ділом змінити світ на краще.
23.04.2013

 

 

 


Весела аплікація

    22 квітня творча група 8-А класу побувала в дитячому садку №328. Малеча зустріла нас радісно. Із захопленням слухали казку про Вітер, Землю, Воду та Сонце. Хто ж із них головний? І що таке природа, і навіщо її оберігати? Коли питання закінчилися, всі разом створили мальовничу картину, на якій малеча показала, якою хоче бачити наше навколишнє середовище. Із захопленням вирізали, наклеювали, створюючи повну гармонію.

  

22.04.2013 


Конкурс екологічних плакатів

   Розумна екологічна поведінка – це питання не політичне і не економічне. Це в першу чергу питання виживання людини в майбутньому. Яку планету залишимо  ми в спадщину? Велику свалку або чисту, зелену, квітучу? Свій вибір зробили творчі групи 7-9 класів, які прийняли участь у створенні колективних плакатів 19 квітня.

19.04.2013
Захист проекту «Від зернини до короваю»

 В березні – місяці у 4 –А класі відбулася святкова подія – захист проекту «Від зернини до короваю». В цьому величезному  заході брали участь всі учні 4-го класу. Це казкове дійство відбулося у актовій залі гімназії, де всім гостям було запропоновано скуштувати величезний коровай! Всі були приємно здивовані цим сюрпризом від майбутніх кухарів.

 

 

18.04.2013 


Індійські талісмани з газетного паперу

   Навіть якщо ти бачиш у вісні тільки добрі світлі сни, цей амулет повинен бути в твоєму домі. Адже він не тільки оберігає сплячого від нічних кошмарів, а й притягує  щасливі думки та події.

   18 квітня в межах екологічного проекту відбулося заняття для учнів 7-8 класів, яке провела методист ЦВР Бабушкінського району Тетяна Олександрівна. Вона навчила дітей техніці «Плетіння» з використанням вторинної сировини, а саме: газетного паперу. Хлопчики й дівчатка виготовили павука-охоронця снів, тим самим привертаючи увагу до проблеми накопичення вторинної сировини вдома та використання її для прикрашання домівки.

18.04.2013


  Проведення Дня ЦО в НВК №33

     Традиційно з року в рік в усіх навчальних закладах міста Дніпропетровська у квітні місяці проходить день ЦО - цивільної оборони. НВК №33 Маріїнська гімназія не є виключенням. Розуміючи усю серйозність сучасної екологічної ситуації - наявності передумов для техногенних та природних катастроф, нещасних випадків, які трапляються через необережність людей, -   адміністрація та педколектив гімназії з усією відповідальністю відносяться до проведення загальношкільних заходів, присвячених питанням з надзвичайних ситуацій. Мета залучення дітей до таких заходів: дати інформацію про поведінку в екстремальній ситуації - цього разу відпрацьовувалися дії під час паводку(в школі чи вдома), роз'яснити та продемонструвати на практиці, як важливо дотримуватися загальних правил поведінки під час евакуації з приміщення, уважно слухати накази вчителя, не піддаватися паніці, координувати дії та зберігати спокій.  
18.04.2013

Чистий розум – чисте довкілля

   З 17 по 24 квітня в гімназії проходить акція «Екологічна листівка». Основна ідея акції – через поширення інформаційних листівок підвищити екологічну культуру, обізнаність, примусити звернути увагу навкруги, прибрати та прикрасити свої двори, вулиці, сквери. А найголовніше – не смітити, не винищувати первоцвіти, не ламати дерева, не вбивати комах…

   Ми маємо надію, що рано чи пізно це таки станеться. І коли всі ці добрі та щирі екологічні ідеї спрацюють, тоді ми і Природа зможемо жити в злагоді і взаємопорозумінні.

17.04.2013

Мозговой штурм

 Не зря в народе говорят: "Сделал дело - гуляй смело". Так и в нашей 33-ей. Конец учебного года ознаменовался довольно интересным событием - 17 апреля в стенах нашей школы состоялась защита проектов по химии учениками 11-А класса. Руководителем проектной работы стал их учитель по химии  Галина Станиславовна Рябуха.

Объекты проектной работы «Рациональное питание – залог долголетия» - главные органические соединения. В каких ситуациях – они наши друзья, а в каких противники.

17.04.2013

 


Малюнок на асфальті «День Землі – кожен день»

 Виховна ефективність екологічної діяльності зростає за тієї умови, коли учні є не лише виконавцями, а й її організаторами, творцями.  Саме тому 17 квітня учні п’ятих та шостих класів прийняли активну участь в конкурсі дитячого малюнка на асфальті, який в цьому році був проведений в рамках Всеукраїнського екологічного проекту.  Тема конкурсу «День Землі – кожен день». Малята вправно вимальовували яскравою кольоровою крейдою кожну деталь свого малюнку, прикладали немало зусиль, щоб продемонструвати свої творчі здібності не тільки у технічному виконанні малюнка, композиційному рішенні, оригінальному відображенні теми, а й у надзвичайно яскравому та оригінальному захисті своїх малюнків, де кожна команда показала своє хвилювання за майбутнє природи, бо в природі ми лиш часточки малі. Земля не нам належить – ми Землі.

17.04.2013

Екологічна вікторина                                                 

 Проблема екології, охорони природи все більше хвилює людство. І це зрозуміло. Земля – наша єдина в світі домівка. Входячи в життя дитини, природа стає для неї наочним мірилом цінностей, джерелом багатств. Отже, необхідно змалку прищеплювати любов до природи, бережливе ставлення до неї.

Вікторини, інтелектуальні ігри активізують пізнавальну діяльність, стимулюють інтерес до того чи іншого питання, допомагають ефективно організувати дозвілля, а тому користуються найбільшою популярністю серед учнів нашої гімназії. 16 квітня зустрілися команди шостих класів. Діти показали гарні знання народних прикмет, відгадали загадки, справилися з лексичним завданням. Додаткові бали принесли своїм командам і вболівальники, які пригадали усіх героїв наших добрих мультфільмів. А ми, дорослі, в свою чергу сподіваємося, що уроки виховання екологічної культури, любові до природи, здорового способу життя стануть їм у нагоді впродовж життя. 

 16.04.2013


 Акція "Безсмертний полк"   

   У кожній сім'ї є свої Герої. Це наші дідусі і бабусі - усі, хто пройшов всю війну, хто загинув у її перші дні. З 12 квітня розпочинається акція "Безсмертний полк". Розкажіть свою сімейну історію. Додайте фотографію свого героя. Зареєструйтесь в Безсмертному полку! Додаткова інформація на сайті  nashpolk.dp.ua

 
12.04.2013
 

День Космонавтики

    12 квітня 2013 року  4ті класи під керівництвом класних керівників Шевченко А.Ю та Пелипенко О.А провели для учнів 1-3іх класів пізнавальний урок до дня Космонавтики. Учні підготували розповіді про Юрія Гагаріна, Леоніда Каденюка, розповіли про життя видатного конструктора Корольова С. П.  Старанно готувались до заняття всі учні 4их класів: писали доповіді, підбирали прислів’я, загадки, вивчили і продекламували вірші про Космос. В кінці заняття всі переглянули фільм «Сонячна система».  Мета заняття - сформувати уявлення в учнів про Всесвіт, Сонячну систему, формувати науковий світогляд; розвивати пізнавальний інтерес, уміння спостерігати,  логічне мислення, фантазію та уяву; викликати читацький інтерес до науково-популярної літератури; збагачувати словниковий запас учнів новими словами; учити користуватися довідковою літературою; виховувати патріотичні почуття; необхідність берегти нашу Землю як єдину з планет Сонячної системи, на якій існує життя.

12.04.2013


XIV фестиваль мини-спектаклей на английском языке «Весенний цветок».

  10 апреля в Приднепровской государственной академии строительства и архитектуры проходил XIV фестиваль мини-спектаклей на английском языке «Весенний цветок», в котором принимали участие учащиеся Мариинской гимназии, Диденко Анастасия – 8а класс и Ветвицкая Соня – 7а класс. Воспитаницы гимназии пели песни на английском языке, обе песни лирические, но отличались они индивидуальной подачей звучания, поэтому зритель воспринимал по-разному но одинаково хорошо. Песня «Любовь, похожая на тебя» в исполнении Сони звучала как неспокойное течение реки, переходящее от спокойного состояния в бурлящий поток. Песня «Сначала» из мультфильма «Анастасия» в исполнении Насти, было похоже на весенний букет из полевых цветов, который своим ароматом завораживал, а голосок Насти звучал, как звонкий колокольчик.                                                                                    

                                                                                                                                          10.04.2013


«Здоровье впорядке, спасибо зарядке»

  10.04.2013р. в нашій Маріїнській гімназії стартувала «Рухлива перерва», який ініціювала Дніпропетровська міська Рада, під керівництвом заступника міського голови, депутат Дніпропетровської міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури і туризму, фізкультури і спорту, сім'ї та молоді Дніпропетровської міськради Зайцева І.Г. Це пілотний проект для учнів 1-4 класів, котрі кожного дня, будуть займатись веселою гімнастикою, що необхідно для підтримки організму школярів у тонусі, протягом навчального дня.   

                                                                                                                                                                                                                                                10.04.2013


Конкурс  хорових класів

 Маріїнська гімназія приймала участь у районному конкурсі хорових класів, який проходив 3 квітня у ЗСШ № 49. Під керівництвом учителя музики Арнаутової І. В. виступали хоровий клас 4-Б класу (класний керівник Пелипенко О.А.) з піснею «Мама і я»  музика О. Янушевич, слова А. Пронака, а також ансамбль «Співаночка», з піснею «Гуси білі» музика та слова Н. Май.

Дуже багато було гарних голосів із інших шкіл, вихованці Ірини Володимирівни достойно представили нашу гімназію. Учні виглядали на сцені справжніми співаками, співали твори в характері, з настрієм. Під час виконання пісень, у очах співаків читались розуміння, емоції, духовне піднесення виконуваних пісень. Учні співали з любов’ю та щирою добротою, намагаючись донести до слухача текс виконаної пісні. Глядачам дуже сподобалось виконання, пісні тронули серця журі і таким чином обидва хори отримали І місце по всім номінаціям. І тепер нас чекає виступ на міському конкурсі хорових класів. Будемо сподіватись, що пісні у виконанні учнів під керівництвом Арнаутової І.В. також затронуть серця журі і ми здобудемо перемогу. Бажаємо успіхів!

04.04.2013

Наша гімназія – практикум-платформа Всеукраїнського семінару

12-13 березня 2013 року в Дніпропетровську відбувся Всеукраїнський  семінар «Людинотворчий потенціал курсів духовно-морального спрямування».Ініціаторами і безпосередніми організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, Синодальний відділ освіти, катехізації та місіонерства УПЦ, Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровське єпархіальне управління УПЦ, Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО), Центр православної культури «Лествиця».

          14.03.2013

Свято Захисника Вітчизни

   З року в рік цей день збирає нас разом. Що ж спонукає нас пам'ятати про цей день, чествувати його і святкувати. Історія береже багато імен, а також той досвід, який не можна забути, проміняти на псевдо-цінності чи не врахувати.

   23 лютого Україна святкує День захисника Вітчизни, свято, яке з Дня Радянської армії перетворилося на всенародний чоловічий день. Це свято виникло у 1918 році як день народження Червоної Армії після перемоги над німецькими військами під Нарвою та Псковом. 23 лютого 1999 року в Україні установлено щорічне свято - День захисника Вітчизни. У часи СРСР 23 лютого був днем Радянської армії, тож і сьогодні, за традицією, вітають у першу чергу військових. Проте третина українців ставиться до свята як до дня чоловіків.

21.02.2013


  Зірковий небосхил талантів Дніпропетровщини

   Невідомо, чи знають астрономи світу таких зірочок, як Самойленкову Віру (11 клас, НВК№33), Кучеренко Анну (11 клас, НВК №33), Бреус Ларису (11 клас, НВК №33), Хіноя Олександра (11 клас, НВК №33), Кузь Катерину (11 клас НВК №33), Карпушкіну Катерину (9 клас, НВК №33), Кузь Анастасію (5 клас НВК №33), Чернявську Валерію (5 клас, НВК №33) - та ми не тільки знаємо, ми їх щиро любимо і від усього нашого Маріїнського серця пишаємося.

21.02.2013


  Веселые старты и не менее забавные финиши в Мариинской гимназии

    И было на что посмотреть, кого поддержать, с кем поделиться радостью - ведь собралось на это спортивное мероприятие не больше - не меньше, а целых 8 классов (с 1 по 4). Веселые старты - целая серия спортивно-развлекательно-занимательных игр и эстафет ребятня любит их: есть возможность и себя показать, и на других посмотреть. В этот раз и мальчики, и девочки соревновались в своих группах. Кто стал лучшим? Конечно же, все: и соревнующиеся гимназисты, которые радовали своими достижениями; и сердобольные зрители-родители, которые поддерживали всех-всех без исключения; и неподкупные судьи, которые учитывали все строго и авторитетно; и учителя физкультуры Мангов В.В. и Стрельник В.И., которые выступили инициаторами и непосредственными организаторами мероприятия. Соревнования завершились так же быстро, как бегают наши маленькие мариинцы, но впечатления остались: смотрите нашу фото-галерею и радуйтесь за наших спортсменов.

 21.02.2013


Баскетбол: першість району

  19 лютого 2013 року відбулася Першість району з баскетболу. Подія традиційна і саме така, на яку з нетерпінням і задоволенням чекають і хлопці, і дівчата. Баскетбол цього дня зібрав учнів кількох шкіл Бабушкінського району: знані гравці 21, 33, 19 і 81, а також активні і позитивні болільники заповнили велику спортивну залу НВК №33 (до того ж, серед щиро закоханих в баскетбол були і  педагоги на чолі з директором Н.І.Полевіковою,всі підтримували і підбадьорювали наших гравців, як того вимагали обставини спортивного змагання). Гра продемонструвала справжні вміння, спритність, навички спортсменів, їхню дружбу, вміння підтримувати і бути командою. А болільники підтримували гравців так, наче взагалі жодного дня без баскетболу собі не уявляють. Перемогли зібраність команд, спортивна наснага і певна баскетбольна вдача. Першою стала команда 21 школи, ми - 33 - другі, третіми цього разу були учні 19 школи, а за ними - 81. Це важливо, мабуть, більше для протоколу гри. А для учнів нашого навчального закладу основним було те, що всі - разом, що домагалися перемоги, підтримували один одного і брали відповідальність не тільки за свої дії, а й за дії співкомандників. Ми від щирого серця дякуємо Толі Горбунову, нашому першому номеру: у цього хлопця є всі дані для того, щоб стати прекрасним баскетболістом, а головне - він відповідальна, сильна духом, впевнена в своїх силах, щира і чесна людина. Ми дякуємо ініціаторам і організаторам заходу, адміністрації навчального закладу і особисто В.В. Мангову за підготовку і проведення першості району з баскетболу.

19.02.2013


  МАЛЕНЬКА КАЗКАРНИЦЯ МАРІЇНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

   Чи є зараз серед нас казкарі? Звісно, що так... саме в нашому навчальному закладі, Маріїнській багатопрофільній гімназії. І такою чудовою маленькою казкарницею ми  можемо назвати нашу ученицю 5-А класу Катрусю Кузь. До того ж вона талановита в багатьох сферах - танцює в престижному дитячому хореографічному колективі міста Дніпропетровськ, прекрасно малює і  чудово виконує роботи в техніці «батік», вчиться на «відмінно», любить читати і сама створює прекрасні казкові оповіді. Дві з них увійшли в збірку «День казки», яка була опублікована в Ужгороді. Катрусині казки - чарівні перлинки дитячої літератури, створеної дітьми для дітей. Та і не тільки: талановита оповідь-легенда «Казка про дзвіночки» і чарівний літературний ескіз «Казка про Мусика і Мілу» можуть і будь-якого дорослого відволікти від повсякденних турбот і занурити в чарівний світ дитячої доброти і фантазії. Ми дуже пишаємося нашою Катрусею, чекаємо на нові твори і обіцяємо завжди бути її вдячними читачами.

19.02.2013 


Екскурсія на Дніпропетровську кондитерську фабрику ТОВ "АВК"

    19 лютого учні 4-х класів відвідали Дніпропетровську кондитерську фабрику ТОВ "АВК" за адресою вулиця Журналістів, 12 . Ця екскурсія - подорож була присвячена проектній роботі у класах, над якою діти працювали протягом 3-х місяців. Учні мали можливість наочно дослідити виробництво, практично ознайомитися з технологічним процесом виготовлення рецептур кондитерських виробів, а також отримали чудову нагоду продегустувати всю продукцію ТОВ "АВК". На виробництві доцільно вивчили не тільки технологічний процес, а й ознайомилися з охороною праці, санітарним режимом виробництва. Учні підготували власні подарунки для працівників фабрики за що отримали чудові солодощі на знак вдячності.

19.02.2013


Боль моя - Афганистан

   Традиционно в этот день, 15 февраля, наша гимназия не стоит в стороне от воспоминания событий минувших лет. Невозможно быть равнодушным, слыша страшную сводку данных о тысячах погибших в Афганистане молодых соотечественников; трудно удержаться от слез, видя документальную хронику о боях, потерях, жизни во время войны и выводе войск, честно выполнивших свой интернациональный долг; нельзя забывать уроки той войны ради того, чтобы уберечь будущее от войн. Ежегодно в этот день учащиеся среднего и старшего звена собираются в актовом зале, проводят вместе этот час, час предусмотренной в плане воспитательной работы, говоря официальным языком и час глубокого погружения и осознания ценности жизни с точки зрения общегуманистических ценностей.

15.02.2013


ДУМАТИ ПРО ЗАВТРА ПОЧИНАЄМО СЬОГОДНІ

   Вирішили ми і відправилися на екскурсію в рамках програми професійної орієнтації старшокласників. Хто такі ми? А ми - це адміністрація НВК №33, класні керівники старших класів та учні 9-10 класів разом з деканом ПДАБА Петренком В.О. та його колегами - викладачами академії. Чому саме ми? Ми турбуємося про завтра вже сьогодні, нам здається правильним визначатися з напрямками і профілем подальшого навчання в вишах: від правильного вибору, відповідного до рівня підготовленості, залежить успіх майбутнього студента, фахівця, і взагалі, щасливої дорослої людини. Чому ПДАБА з нами? Вже майже 20 років наші навчальні заклади поєднує тісна співпраця, дружба і підтримка в багатьох питаннях навчання та виховання підростаючого покоління. Серйозні і за темою досить «дорослі» проекти наших старшокласників  з географії, економіки, екології впроваджуються під керівництвом фахівців ПДАБА, в академії дуже багато наших студентів і випускників: можна вже говорити про цілу плеяду маріїнців-будівельників.

15.02.2013


Випускники - наша гордість

   Школа - це не тільки наше сучасне, місце, де ми тут і зараз. Школа - це унікальний конгломерат прагнень майбутнього, переживань сучасності   і досвіду минулого. Нашому навчальному закладу Маріїнській гімназії скоро 150 років, і за всі свої  роки вона не переставала бути навчальним закладом, «альмаматер» для багатьох. Сьогодні ми пишаємося цими людьми, розказуємо про них як про взірець для теперішніх учнів. Адже колись і вони досягатимуть успіхів і пам'ятатимуть про свій рідний шкільний дім, свою гімназійну родину.

   Взірцем для наслідування, яскравий представник творчої плеяди нашого навчального закладу - це Андрій  Пушкарьов, митець, україніст, щиро відданий своїй справі художник. А ще він вірно любить свою стареньку школу, співпрацює і по сьогодні з навчальним закладом, допомагає художньому збагаченню гімназії та її вихованців.

 

 14.02.2013


 Фокус-група: концентруємося на головному

12 лютого 2013 відбулася планова робота фокус-групи для вчителів етики, християнської етики та курсів духовно-морального спрямування в рамках реалізації просвітницько-педагогічного проекту з методики викладання означених вище предметів. Цього разу фокусувалися на головних методах і прийомах роботи з відеоматеріалом вчителі Самарського та Ленінського районів.

 

 

  

12.02.2013 


МИ – НА МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ

«ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ І ЗДОРОВЯ»

Гармонічна особистість – знахідка для сімї та суспільства.

                                     Така людина – успішна, працелюбна і миролюбива,

сильна духом і здатна знайти вихід

 з будь-якої життєвої ситуації.

Яновська Н.М.

6-7 лютого 2013 року в Києві відбувся Міжнародний форум «Гармонія інтелекту та здоровя».  Він зібрав науковців педагогів і медиків, методистів, директорів і вчителів шкіл, гімназій та ліцеїв. У складі учасників форуму  була і директор НВК №33 Полевікова Н.І. Тема цього міжнародного заходу є особливо цікавою для педагогічного колективу нашого навчального закладу, адже школа входить в мережу шкіл здоровя. І це передбачає рішення такого питання як гармонійний розвиток школяра, особливо в умовах підвищеного стресового навантаження. На форумі розглядалися усі аспекти всебічного розвитку дітей і педагогів у системі гармонізуючої освіти, особливу увагу звернули і на питання про роль музико-терапевтичної педагогіки.

 07.02.2013


У НАС - ВІДКРИТО НОВИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ КЛАС!

   Надзвичайно радісна подія сколихнула Маріїнську гімназію - в рамках обласної програми «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти» та проекту «Початковій та середній школі - новий комп'ютерний клас», відбулося урочисте відкриття нового кабінету інформатики.  За достатньо короткий відрізок часу - кілька місяців - бажання адміністрації, батьківської громади та учнів навчального закладу здійснилося. Його результат - прекрасно облаштований, відремонтований і заповнений радісними батьками, задоволеними дітьми та вчителями навчальний кабінет. З вітальним словом до сіх присутніх звернулася директор навчального закладу Полeвікова Н.І.: «Ми з вами є свідками того, як втілилося в життя прагнення і душевні сили дорослих, їх велике бажання поділитися кращим і дати дітям усе, що зробить їх розумнішими, компетентнішими і впевненішими серед будь-яких технічних революцій. Ви бачите, скільки у нас нових комп'ютерів і які вони якісні і сучасні. Ми віримо в те, що перші кроки дітей в інформаційному просторі будуть впевненими і ніщо не зашкодить їх самовдосконаленню».

01.02.2013 


Блокадний Ленінград - сторінками історії війни

   1 лютого 2013 року - звичайний день звичайного навчального закладу... та якщо перегорнути сторінки історії на 69 років назад, перед нами розкриється інша - трагічна і славетна картина. 900-й, останній день блокади , - виснажені люди, численні втрати, і нескорена, незламана жага життя.

   Цього дня в НВК №33 відбулася інформаційна година для учнів 6-х,7-х, 10-х класів. Вчитель історії Бреус О.Ю. розповіла дітям про блокаду Ленінграду, одну із найтрагічніших сторінок в історії Великої Вітчизняної війни. Діти дізналися про створення Дороги життя, яка врятувала тисячі людей, про юну ленінградку Тетяну Савічеву, щоденник якої був представлений як один із звинувачувальних документів на Нюрнберзькому процесі, про історію оборони Ленінграду... Перед учнями оживала історія, яка вчить терпінню, єдності, мужності, нескореності і гідності - не тільки окремих осіб, а цілого народу.

 01.02.2013


Живий зв'язок поколінь

   Що може об'єднати покоління, між якими більше 50 років? Родинні стосунки? А можливо, розуміння труднощів часу? Та перш за все, таким цементуючим матаріалом є жива пам'ять. Саме вона здатна і донести, і пробудити цінності, які міцно тримають цілі народи у вихорі історичних подій. Сьогодні стати зрозумілими один одному прагнуть покоління тих, хто пройшов і пам'ятає Велику Вітчизняну війну, покоління тих, хто був вихований на яскравих героїчних прикладах часів війни, і покоління сьогоднішніх школярів.

 

 30.01.2013


Різдво: даруємо радість від щирого серця! 

  Вже традиційно з року в рік маріїнці, вшановуючи улюблені свята свого народу, відправляються містом, щоб сповістити про радість Різдва своїх дорогих сусідів та шефів. Адже саме ці зимові святочні дні дарують нам можливість привітати найщирішими словами добрих побажань рідних та близьких, подарувати веселі колядки і щедрівки.

 

 

 

 15.01.2013 

     З Новим роком, шановні вчителі!

      З року в рік повторюється це прекрасне  свято: воно несе нам надію на зміни на краще, відчуття того, що мрії здійсняться, а усі поставлені задачі буде реалізовано. Напередодні Новорічних і Різдвяних свят хочеться побажати Вам  і справді здійснення усього найпрекраснішого.

     Нехай диво и щастя завжди міцно тримають Вас за руку і не відпускають ані на мить, адже тільки щасливі люди  - і щасливі вчителі, в першу чергу - роблять увесь світ навколо себе таким: додають в нього яскравих фарб і гармонійних звуків, теплих почуттів і глибокого розуміння сенсу життя. Від себе особисто бажаю Вам творчого піднесення, професійного зросту і міцного здоров'я.

З повагою, директор НВК №33 Полевікова Н.І.

31.12.2012


     З Новим роком, Маріїнська родино!

     В ці прекрасні, наповнені подихом зимових свят, дні від щирого серця хотілося б привітати і висловити вдячність усім, завдяки кому наш навчальний заклад, як у теплих турботливих долонях, піднявся на ще один щабель успіху. Родина - це і діти, і вчителі, і батьки, а наша Маріїнська родина не мислиться особливо без допомоги і підтримки нашої рідної батьківської громади.

     Вітаємо вас, дорогі наші батьки! Від імені адміністрації навчального закладу прийміть щирі побажання усього найкращого в наступному, 2013, році. Саме завдяки вам ми є міцною родиною, яка впевнено крокує до нових звершень, вирішує актуальні проблеми, родиною, де панують взаємопорозуміння і підтримка, любов і доброта.

31.12.2012


     Мариинская карнавальная история

     Мариинская карнавальная история под Новый год - это сказочно-креативный и забавно-позитивный сюжет с множеством героев известных и неизвестных произведений, талантливой режиссурой и бесконечным числом актерских находок. Расстарались все: и пятиклассники, порадовавшие поучительной сказкой «Семеро козлят на Новый-Новогодний лад» (кл.рук. Бреус О.Ю.); и шестиклассники, удивившие сказкой с участием традиционных национальных любимцев - Деда Мороза со Снегурочкой, а также заморского Супер-мена (кл.рук. Лесовик В.Н.), впрочем мюзикл «Золушка» от учеников 6-Б буквально потряс зрителей великолепным исполнением и талантливой режиссурой (кл.рук. Никонова Е.И.); и семиклассники с поучительной сказкой «Морозко» в абсолютно свежей интерпретации (кл.рук. Завертайло С.В.); и восьмиклассники, поставившие сказку по Гоголевскому сюжету в удивительном исполнении, морем импровизации и дорогим сердцу украинским колоритом (кл.рук. Щербак В.А.); и старшеклассники (9-11 классы), прожившие на сцене историю многим знакомой и любимой «Карнавальной ночи» и открывшимися для зрителей с новой музыкально-танцевальной стороны (рук. Солодкина Н.Е.). Заряд позитива был настолько сильным, что его, пожалуй, хватит на весь предстоящий год. Желаем всем ученикам Мариинской гимназии всего самого лучшего в наступающем году и ждем новых радостных встреч!

Фотогалерея

29.12.2012


     В гостях у сказки

      Новогоднее и рождественское чудо - традиционно, ожидаемо и любимо. И так хочется его приблизить и провести это время со своими родными и близкими. Учащиеся 4-х классов  - большая и дружная семья. Почти четыре года  вместе: и во время учебного процесса, и на экскурсии, и в праздники. Классные руководители 4-х классов - Шевченко А.Ю. и Пелипенко Е.А. - приложили максимум сил для того, чтобы сдружить и детей, и родителей 4-х классов и подарить ощущение семьи и радостного пребывания в ней.

     Вот и сегодня, 25 декабря - снова улыбки, веселый гомон и замечательное настроение: мариинцы 4-х классов - в гостях у сказки! Бал-маскарад в 4-А: множество пестрых и неповторимо красивых костюмов, песни и стихи, даже воздушные шары в этом классе под стать карнавалу - в необычных снежных узорах. Настроение поддержали зрители-родители и администрация школы, которая сегодня примеряла костюмы развеселых гостей. А 4-Б искал-искал да и нашел сказку «Снежная королева»: в нее попал весь класс, приключений и неожиданных поворотов сюжетов хватило на всех. Но каждая настоящая сказка заканчивается поучительно и по-доброму: отличным настроением маленьких актеров, зрителей и гостей и сказочно-вкусными подарками.

Фотогалерея

28.12.2012


     Новий рік: діти дарують свято дітям

      Наскільки важливо для людини бути в доброму гуморі і мати святковий настрій, знають усі. Діти чекають свята Нового року найчастіше для того, щоб отримати гарний настрій та подарунки. Маріїнці вчаться не тільки отримувати задоволення від свят, а й створювати відчуття свята іншим. Сьогодні учні 7-А класу подарували учням молодшої школи ціле театралізоване шоу: традиційна казка «Морозко» у виконанні артистів-семикласників була креативною, сучасною і надзвичайно позитивною. Дід Мороз та Снігуронька не прийшли самі - із чудового зимового лісу вони привели всіх яскравих мешканців лісу, з якими і розважалася задоволена святом малеча. Казка, цікаві ігри біля ялинки, дискотека та караоке - все це сподобалося не тільки учням молодшої школи, а й батькам, які із задоволенням поринули у святкову новорічну атмосферу.

Фотогалерея

  26.12.2012


 Загальноосвітній навчально-виховний комплекс №33

Загальноосвітній навчально-виховний комплекс №33 був започаткований як Маріїнська гімназія в 1865 році. В грудні цього року він урочисто відзначив своє 145-річчя.

НВК №33 - це школа формування культури здоров'я та сталого розвитку духовно спрямованої особистості.

В гімназії розроблено і опрацьовано програму розвитку дитини у дошкільному віці. Вже декілька років тут працює дошкільне відділення, і це надає дитині можливості безстресово адаптуватися до нових шкільних умов.

Учні початкових класів вивчають математику, навколишній світ, українську мову за програмою «Росток», яка розвиває науковий світогляд дитини, її креативне мислення, творчий потенціал. Наші педагоги використовують музично-розвивальну програму «Піснезнайка», яка сприяє всебічному розвитку дитини та займаються методикою швидкочитання.

Базова школа передбачає формування профільних класів математичного, природничого, філологічного, історичного напрямків, а також продовжується викладання математики, хімії, навколишнього світу та англійської мови за програмою «Росток».

Профільна освіта НВК в системі «Школа-ВНЗ»надає можливості учням 10-11 класів відвідувати спецкурси економічного та гуманітарно-правового напрямків, де викладають педагоги провідних вузів Дніпропетровська. Багато років НВК співпрацює з Будівельною Академією, успішно орієнтуючи  учнів на будівельні професії.

В школі працює шкільне самоврядування, що сприяє громадянському і соціальному становленню наших вихованців.

Вже багато років навчальний заклад входить до Європейської мережі шкіл культури здоров'я, є інформаційно-методичним центром, має звання «Лідер сучасної освіти».

В нашій гімназії учні повноцінно живуть, проектують своє майбутнє, свій шлях, враховуючи власні можливості та ставлячи перед собою завдання самовдосконалення та самоосвіти впродовж життя.