Навчально-виховний комплекс № 33
Маріїнська гімназія ДоброТи м. Дніпро
(067) 371-47-96 - секретар,  (067) 371-30-89
м. Дніпро, вул. Троїцька, 1
 
Iнформацiя / новости

Новини

Маріїнський ярмарок


 Операція "Обеліск" - упорядкування меморіальних об' єктів

 05.05. 2014 р учні 6-Б класу відвідали пам'ятник Н.І. Сташкову.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                          06.05.2014

 В рамках місячника екологічного виховання та здоров'язбереження

   Вікторини, інтелектуальні ігри, активізують пізнавальну діяльність, стимулюють інтерес до того чи іншого питання, допомагають ефективно організувати дозвілля, а тому користуються найбільшою популярністю серед учнів нашої гімназії.

   25 квітня зустрілися команди 6-х класів. Діти показали гарні знання народних прикмет, відповіли на жартівливі питання, справилися з екологічним кросвордом. Додаткові бали принесли своїм командам і вболівальники, які добре знають загадки про природу, тварин, рослин. А ми, дорослі, в свою чергу сподіваємося, що уроки виховання екологічної культури, любові до природи, здорового способу життя стануть їм у нагоді впродовж життя.

25.04.2014


 22.04.2014 р в НВК №33 відбулася благодійна акція "Традиції оформлення пасхального столу".

   Свято Пасхи Христової є центральним в багатьох національних календарях більшості шанованих країн світу. Приємно, що наша гімназія відзначила цей День згідно традицій школи і нашої української національної культури. Кожен клас приготував пасхальний кошик, прикрасив свій стіл пасхальними символами. Багато поробок були виготовлені зі вторинної сировини. В кінці свята всі присутні привітали одинодного і пригостили смачною випічкою.  
23.04.2014

 17 квітня в НВК проводився День ЦО. В актовій залі гімназії учнів 5-9 класів зустрічала дружина юних пожежних «Екстримал», до складу якої входять учні 8-А класу. Під час свого виступу команда розповіла про поведінку під час пожежі, про те як вберегти себе від небезпеки, як зберегти найважливіше у світі – життя. Діти показали високий рівень знань правил безпеки, проявили свій акторський та вокальний талант.

 

17.04.2014


  7 квітня в гімназії пройшли години спілкування на тему "Дніпропетровськ - новий щодня". Наші кореспонденти завітали до учнів 8-А та 7-А класів, де класні керівники Завертайло С.В. і Лісовик В.М. провели цікаві змагання з використанням інтерактивних технологій. Гімназисти узнали про становлення Дніпропетровська як одного з провідних міст незалежної Української держави, окреслили його вагому частку в історії, культурі, економіці, науці держави, особливо у галузі ракетно-космічної техніки,поглибили історичну пам`ять про минуле рідного міста. З цікавістю юні маріїнці переглянули відеофільми про Дніпропетровськ та КБ "Південне" - "Космічна гордість Дніпропетровська", взяли участь у відеовікторині "Мій Дніпропетровськ", склали з пазлів герб Дніпропетровська та відгадали кросворди про рідне місто. З завданнями чудово впоралися всі учасники. Наприкінці заходу діти отримали ще одне завдання - викласти "стежину" по нашому місту. Чи буде вона довгою - залежало від них. Для того, щоб прокласти хоча б один слід необхідно пригадати,про що вони дізналися на сьогоднішньому уроці. Відповіді позначили на листках у формі сліду дитячої ноги і ними виклали "стежинку" по Дніпропетровську.

17.04.2014

15.04.2014 р відбувся Міський семінар російської мови та світової літератури "Напрями науково-дослідницької роботи учнів з використанням новітніх інформаційних технологій. Гуманітарні дисципліни", в якому прийняли участь  вчитель вищої категорії, вчитель методист російської мови та світової літератури Морохова Вікторія Миколаївна та учень 11-А класу Чорнобильський Антон, де поділилися досвідом роботи, щодо організації науково-дослідницької роботи старшокласників у НВК №33.

 15.04.2014


   В рамках місячника екологічного виховання волонтери НВК №33 відвідують підшефні дитячі садки. 15 квітня пройшов спільний захід " Весна іде - свята несе". Волонтери- учениці 9-А класу, підготували загадки, ігри. Після того, як малеча показала свої інтелектуальні здібності і любов до рідної землі і природи, діти виготовили вітальні листівки до пасхальних свят із вторинної сировини. Листівки вийшли дуже гарні та оригінальні. Наприкінці заходу Веденська Даша пригостила всіх присутніх смачним печивом, яке вона спекла вдома з екологічно чистих продуктів. 
 
 
15.04.2014

 15 квітня у 10-А кл класний керівник Величко Л.К. провела виховний захід з використанням інтерактивних технологій на тему «Паління – загроза життю».

Мета заходу - спонукати учнів до того, щоб вони не палили, вели здоровий спосіб життя, сформувати уявлення дітей  про те, що їхнє здоров’я та життя залежить від них самих.

 

 

15.04.2014

 

Вітаємо Градецьку Марфу ученицю  5-Б класу за зайняте ІІ місце у міському конкурсі "Юні знавці Біблії".

Вітаємо вчителя вищої категорії, вчителя методиста російської мови та світової літератури Морохову Вікторію Миколаївну - керівника роботи.

 

 

 

 

14.04.2014


 14.04.2014 р. волонтери підвели підсумок конкурсу "Самий охайний клас" початкової школи, який проводився в рамках Місячника екології та здоров'язбереження.

Дипломи переможців отримали 1-А, 2-А, 3-А  класи.

В 2-Б, 3-Б, 4-А переможцями стали хлопчики та дівчатка, які щодня підтримують себе і свої речі в чистоті та порядку.

 
 
14.04.2014

 


 Людські стосунки нерідко спричиняють проблеми: непорозуміння суперечки, конфлікти.

Щоб запобігти цьому, треба навчитися ладити один з одним. Ці вміння чи не найважливіші. Вони допомагають зберегти душевний спокій, упевнено поводитись у будь-якомутоваристві, легко знайомитись і знаходити собі друзів, досягти успіху.

10.04. в 5-Б класі Щербина В.А. провела тренінг "Ефективне спілкування". Виконуючи вправи, діти говорили про співпереживання, допомогу один одному, співчуття. Але спілкування - це головне, що допомагає нам пізнати інших людей, обмінюватися думками, враженнями. Всі разом назвали моральні якості, які характеризують толерантну людину.

11.04.2014


10 квітня лікар-геніколог Шамигова Ольга Іванівна для дівчат 8,9,10, 11 кл провела лекції на тему : «Анатомо-фізіологічні особливості дитячого організму». Під час бесіди було акцентовано увагу на питаннях планування родини та збереження здоров’я дівчат-майбутніх жінок та матерів. Учениці задавали запитання, які їх турбують, цікавлять і  у відповідь отримали професійну консультацію. Лекція сприяла підвищенню обізнаності дівчат щодо збереження та зміцнення їхнього здоров’я.

10.04.2014 


 На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України провела Десятий всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. В конкурсі прийняли участь 2932 конкурсанта. Серед них вчитель нашої гімназії Ігнашева Ольга Олексіївна.

Приємно усвідомлювати, що в нашій країні так багато творчих і талановитих вчителів, які цікавляться інноваційними технологіями та інтерактивним навчанням!

  10.04.2014

 08.04.2014 р учні НВК №33 прийняли активну участь в районному фестивалі дружин юних пожежників, де були нагороджені грамотою за активну участь.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.04.2014


7 квітня НВК№33 відзначає Всесвітній день здоров'я.

Кожному від народження надається цінний дар - життя, а найдорожче, що є в житті - здоров'я. Іноді один необережний вчинок може зруйнувати всі мрії та плани.

В цьому році волонтери 9-А класу обрали цікаву тему для учнів початкової школи "Історія зубної щітки". Всі разом мандрували по країнах і континентах, дізнавались про те, як ще в давні часи люди намагалися слідкувати за своїми зубами. У спілкуванні зі старшими товаришами діти отримали безліч емоцій, позитивних вражень.

Ми бажаємо всім нам - бути здоровими!!!

07.04.2014


 Вітаємо Чорнобильського Антона учня  11-А класуВітаємо Чорнобильського Антона учня  11-А класу за зайняте ІV місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, відділення:історії, секція - всесвітня історія. Вітаємо вчителя вищої категорії, вчителя методиста російської мови та світової літератури Морохову Вікторію Миколаївну - керівника роботи.

 

  

07.04.2014


Конкурс малюнку на асфальті "Мій рідний край"

03.04.2014р Мудрогномія приймала участь у конкурсі «Малюнок на асфальті – «Мій рідний край»». Свої шедеври вони показали на подвір’ї гімназії. 

 

фотогалерея

 

03.04.2014


 Виховний захід "Духовність і здоров'я"
03.04.2014 р для учнів 5-х класів був проведений виховний захід "Духовність і здоров'я" класними керівниками Овчаровою В.А. та Сервулею Н.В.. Метою заходу було: сформувати позицію протидії всім небезпечним для здоров'я та життя явищам: наркотикам, алкоголю, палінню, пропагувати здоровий спосіб життя, виробляти активну позицію, виховувати гармонійну розвинену особистість. Діти переглянули мультфільм "Здоровий спосіб життя" та прийняли активну участь у вікторині.
03.04.2014

02.04.2014 р відбулися районні змагання з техніки велотуризму серед учнівської молоді, присвячені 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, в яких прийняли участь учні НВК №33. За результатами конкурсу І місце зайняли  - учні старшої групи, ІІІ місце молодша. Вітаємо переможців.
02.04.2014

 НВК №33 прийняв участь у П'ятій міжнародній виставці СУЧАСНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ - 2014, де був нагороджений дипломом - за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всi новини