Iнформацiя / Адміністрація школи

Завертайло Світлана Валентинівна - педагог-організатор, вчитель трудового навчання

Завертайло Світлана Валентинівна

педагог-організатор, вчитель трудового навчання

Науково-методична тема:

"Духовно-моральне виховання школярів на

культурних традиціях свого народу"

Працює у напрямку формування у учнів свідомого ставлення до навчання і праці, створення життєдіяльних творчих колективів. Під час проведення  загальношкільних свят широко використовує новітні інформаційні технології: відеофільми, презентації, проекти.

Ігнашева Ольга Олексіївна - вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи

Ігнашева Ольга Олексіївна

заступник директора з навчально-виховної роботи,

вчитель математики

Науково-методична тема:

"Використання інтерактивних технологій на уроках математики"

Ольга Олексіївна використовує схеми, динамічні таблиці, де за допомогою мультимедії перетворює їх на сучасні за дизайном та ефективні в роботі. Створювати мультимедійні презентації вчителька вчить і своїх учнів, працюючи над проектними технологіями. Має публікації в журналі «Відкритий урок» та Диплом за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду протягом 2009-2011 років.

Волкова Інна Олександрівна – вчитель історії та правознавства

Волкова Інна Олександрівна - вчитель історії та правознавства

Заступник директора з виховної роботи, спеціаліст.

Проблема, над якою працює вчитель:

Ефективність застосування інтегративних методів навчання на уроках історії.

Інна Олександрівна сумлінно готується до кожного уроку, намагається раціонально використовувати сучасні засоби і методи роботи з учнями. Розвиває в учнів уміння чітко висловлювати свою думку. Залучає дітей до участі в гімназійному науковому товаристві «Крила надій». В 2011 році робота учнів 7 класу «Місто на Дніпрі» посіла друге місце. Інна Олександрівна є класним керівником 5-Б класу.

Рябуха Галина Станіславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи,

Вчитель хімії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України.

Глибокі знання предмету, вміння вибирати найбільш оптимальні способи організації діяльності учнів, нестандартні, різноманітні форми та методи, досконалість контролю рівня знань, цікава, цілеспрямована позакласна робота, органічно пов'язана з учбовим процесом, допомагають вчителю формувати в учнів науковий кругозір, розвивати логічне мислення, давати їм глибокі та міцні знання.